Бокс

Знаменитий тренер з боксу розповів, як Макгрегор зможе перемогти Мейвезера

0

Бій між Конором Макгрегором і Флойдом Мейвезером відбудеться 26 серпня в Лас-Вегасі

Відомий американський тренер з боксу Абель Санчес розповів, як, на його думку, чемпіон UFC Конор Макгрегор зможе перемогти боксера Флойда Мейвезера.

Санчес вважає, що Макгрегор може перемогти лише в тому випадку, якщо не буде заряджатися на один удар.

"Макгрегору нічого втрачати. А Флойд виглядатиме не найкраще, якщо не буде домінувати так, як повинен, і як від нього очікують. Поза всяких сумнівів, Макгрегор – небезпечний хлопець. І чим більше триватиме цей бій, тим краще для Конора. Єдиний шанс Макгрегора – працювати руками і перевершувати Флойда в швидкості, випереджати його і не заряджатися на один удар. Особисто я спробував би донести до Макгрегора, що йому потрібно працювати всі три хвилини кожного раунду. Зрозуміло, що для цього він повинен бути в прекрасній формі – про це я б подбав в першу чергу", – зазначив Абель.

Нагадаємо, Флойд Мейвезер і Конор Макгргор досягли угоди після тривалих переговорів і підписали контракт на бій, який відбудеться 26 серпня на MGM Grand Garden Arena у Лас-Вегасі. Крім того, вже стали відомі гонорари бійців.

За прогнозами букмекерів, незаперечним фаворитом цього поєдинку є Мейвезер. А менеджер Макгрегора впевнений, що Конор потрясе весь світ.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Мейвезер зізнався, що він вже не той, що раніше.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Конор Макгрегор, Флойд Мейвезер, бій Макгрегор - Мейвезер