Барселона розібралася з Ювентусом

0

Синьо-гранатові здобули впевнену перемогу

У вівторок, 12 вересня, відбувся поєдинок 1-го туру групової стадії Ліги чемпіонів, в якому в гості до Барселоні приїхав туринський Ювентус.

До протистояння цих команд додавав принциповості той факт, що в минулому сезоні саме Стара Синьйора вибила Барсу на стадії 1/4 фіналу. Тому Синьо-гранатові хотіли взяти реванш за ту невдачу і продемонструвати, що то була лише випадковість.

Господарі з перших хвилин матчу взяли м'яч під контроль і грали в звичний для себе футбол, роблячи ставку на короткі перепасування на половині суперника. Однак і Ювентус не притискався до своїх воріт і гостро виходив в контратаки, періодами високо пресингуючи суперника. Протягом майже всього першого тайму команди так і не створили жодного по-справжньому стовідсоткового моменту, проте один гол все ж був забитий до перерви. Вже перед самим свистком на перерву Лео Мессі обігрався з Суаресом, вийшов на ударну позицію, і більярдним "пострілом" вразив дальній кут воріт Буффона. 1:0.

У другому таймі домінування Барселони продовжилося. Мессі міг робити дубль вже на 52-й хвилині зустрічі, проте його удар відбила стійка. Зате вже через чотири хвилини господарі подвоїли свою перевагу, і знову не без допомоги Мессі. Аргентинець увійшов в штрафну і покотив на дальню стійку на Суареса, Стураро вибив м'яч в поле, але той потрапив точно на ногу Ракітічу, якому вже ніхто не заважав вразити порожні ворота. На цьому феєрія Мессі і біди Буффона не закінчилися і м'яч ще раз побував у воротах Ювентуса - Лео обігрався з Іньєстою і точно пробив в кут воріт. 3:0.

Здобувши потрібну перевагу господарі трохи зменшили темп і спокійно довели справу до комфортної перемоги. У першому протистоянні двох грандів битви не вийшло. Подивимося, що буде в Турині...

Барселона - Ювентус 3:0
Голи: Мессі, 45, Ракітіч, 56, Мессі, 69

Барселона: тер стегон - Семеду, Піке, Умтіті, Альба - Ракітіч (Пауліньо, 77), Бускетс, Іньєста (Гомеш, 83) - Дембеле (Серхі Роберто, 70), Мессі, Луїс Суарес.

Ювентус: Буффон - Де Шильйо (Стураро, 41), Барцальї, Бенатья, Алекс Сандро - Матюїді, Пьяніч - Бентанкурт (Бернардескі, 63), Дібала, Дуглас Коста - Ігуаїн (Каліджара, 87).

Попередження: Семеду, Мессі - Бентанкур, Барцальї, Пьяніч, Каліджара.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт анонсував групову стадію Ліги чемпіонів.