Баварія - Севілья: де дивитись матч Ліги чемпіонів

0

Баварія однією ногою у півфіналі

Сьогодні, 11 квітня, відбудуться останні чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів. У Мюнхені Баварія прийматиме Севілью.

Перший матч в Іспанії закінчився перемогою німців з рахунком 1:2. Севілья повела у рахунку, завдяки м'ячу Сарабії на 32-й хвилині, але через п'ять хвилин автоголом "відзначився" Навас. У другому таймі перемогу Баварії приніс Алькантара.

Українські глядачі побачать матч-відповідь на телеканалі "Футбол 1". Трансляція з Мюнхена розпочнеться о 21:35, стартовий свисток - о 21:45.

У паралельному матчі Реал прийматиме Ювентус. Цю гру покажуть на каналі "Футбол 2" о 21:45.

Нагадаємо, в 1/8 фіналу Баварія розгромила турецький Бешикташ із загальним рахунком 8:1. Севілья сенсаційно обіграла Манчестер Юнайтед з рахунком 2:1. Жеребкування півфіналів пройде 13 квітня у Ньоні.

Баварія п'ять разів перемагала у Лізі чемпіонів. У 2013 році мюнхенці здолали у фіналі дортмундську Боруссію. Також Баварія є 27-разовим чемпіоном Німеччини.

Севілья є справжнім королем іншого єврокубкового турніру - Ліги Європи. Андалусійці вигравали ЛЄ у 2006, 2007, 2014, 2015 та 2016 роках.

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні Олімпійський у Києві. Призовий фонд турніру у цьому році складає 1,3 млрд доларів.

Переможець Ліги чемпіонів 2017/18 як представник УЄФА братиме участь у Клубному чемпіонаті світу ФІФА 2018, який пройде в Об'єднаних Арабських Еміратах, і також отримає право зіграти проти переможця Ліги Європи УЄФА 2017/18 в Суперкубку УЄФА 2018, який пройде в Талліні.

Дивіться: огляд матчу Севілья - Баварія

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Рома зробила камбек сторіччя та вибила Барселону з Ліги чемпіонів.