Баварія - ПСЖ 3:1 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу Ліги чемпіонів

У вівторок, 5 грудня, в рамках 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів мюнхенська Баварія перемогла французький ПСЖ (3:1).

Вже на 8-й хвилині матчу рахунок був відкритий після точного удару форварда Баварії Роберта Левандовскі. Пізніше, ще в першому таймі, господарі подвоїли свою перевагу - м'яч на рахунку Толіссо. У другій 45-хвилинці Мбаппе вдалося відіграти один гол, проте все той же Толіссо на 69-й хвилині знову відзначився у воротах суперника і встановив остаточний рахунок на табло - 3:1.

Баварія - ПСЖ 3:1
Голи: Левандовскі, 8, Толіссо, 37, 69 - Мбаппе, 50

Баварія: Ульрайх - Кімміх, Зюле, Хуммельс, Алаба (Рафінья, 85) - Руді, Толіссо - Коман, Родрігес (Відаль, 83), Рібері (Мюллер, 67) - Левандовскі
ПСЖ: Ареола - Алвес, Маркіньйос, Тіаго Сілва (Кімпембе, 72), Курзава - Верратті, Рабіо, Дракслер (Ло Чельсо, 90+1) - Мбаппе, Кавані, Неймар

Попередження: Кімміх, Родрігес, Толіссо, Руді - Маркіньйос, Дракслер

До вашої уваги огляд матчу, в якому Баварія взяла реванш за поразку в Парижі:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що визначилися ще чотири учасники плей-офф Ліги чемпіонів.