Бідолашного Буффона покарають не лише у Лізі чемпіонів

0

Воротарю Ювентуса зірвало дах

Воротаря Ювентуса Джанлуїджі Буффона збираються покарати за агресію під час матчу з Реалом не лише у Лізі чемпіонів. 40-річному голкіперу загрожує дискваліфікація і в чемпіонаті Італії.

За інформацією La Gazzetta dello Sport, подальший розвиток ситуації залежить від того, чи зафіксував арбітр матчу Майкл Олівер лайки Буффона на його адресу в протоколі гри.

Італієць назвав суддю безсердечною твариною після призначення пенальті у ворота його команди. Санкції можуть послідувати, якщо контрольний, етичний і дисциплінарний комітети УЄФА розглянуть післяматчеві заяви голкіпера в пресі.

Воротарю Ювентуса Джанлуїджі Буффону зірвало дах після призначеного на 90+3 хвилині матчу пенальті у свої ворота. Він накричав на суддю Майкла Олівера та отримав червону картку.

Журналісти італійської La Gazzetta dello Sport з'ясували, що саме 40-річний футболіст сказав рефері.

"Щоб ти вср*вся", - приблизно так перекладається фраза, яку вимовив Буффон італійською.

Британський журналіст Скотт Сондерс написав у Twitter, що Буффон послав Олівера до дідька.

Зазначимо, що захисник Ювентуса Джорджо Кьєлліні жестикулював після рішення судді, що Реал нібито йому заплатив. Після матчу футболіст продовжив скаржитись на несправедливість.

Буффон також не стримував емоцій, спілкуючись зі ЗМІ. Він звинуватив Майкла Олівера у некомпетентності. Кіпер Юве також вважає, що "замість серця у судді бак для сміття".

Головний тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі сказав, що Буффон просто намагався довести арбітру, що пенальті не було.

Нагадаємо, на 37-й хвилині Юве вів у рахунку 0:2 після дублю Маріо Манджукіча. На 61-й хвилині Блез Матюйді, скориставшись помилкою Кейлора Наваса, і зовсім зробив  рахунок 0:3.

Коли справа йшла до додаткового часу Меді Бенатіа, на думку арбітра, порушив правила у своєму штрафному майданчику. Марокканець вдарив ногою по грудях Лукаса Васкеса. У підсумку англійський рефері Майкл Олівер призначив пенальті, а туринці почали сперечатися з арбітром. Більше за всіх кричав Джанлуїджі Буффон, якого суддя вилучив з поля. Вийшов у рамку Войцех Щенсни, якого Кріштіану Роналду переграв, хоч поляк і вгадав кут. 1:3 - Реал пройшов в півфінал Ліги чемпіонів.

Дивіться: огляд матчу Реал - Ювентус

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Роналду та Буффон розцілувались після безумства наприкінці матчу.