Футбол

Ліга чемпіонів 2017/2018: Розклад і результати матчів

0

Календар і результати матчів Ліги чемпіонів сезону 2017/2018

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги розклад і результати матчі Ліги чемпіонів сезону 2017/2018, фінал якої відбудеться 26 травня 2018 року в Києві на НСК Олімпійський.

Ліга чемпіонів 2017/2018

Груповий етап

1-й тур

Група A

12 вересня 2017

Манчестер Юнайтед (Англія) - Базель (Швейцарія) 3:0

Бенфіка (Португалія) - ЦСКА (Росія) 1:2

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Манчестер Юнайтед 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 ЦСКА 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 Бенфіка 1 0 0 1 1 2 -1 0
4 Базель 1 0 0 1 0 3 -3 0

 

Група B

12 вересня 2017

Баварія (Німеччина) - Андерлехт (Бельгія) 3:0

Селтік (Шотландія) - ПСЖ (Франція) 0:5

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 ПСЖ 1 1 0 0 5 0 +5 3
2 Баварія 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Андерлехт 1 0 0 1 0 3 -3 0
4 Селтік 1 0 0 1 0 5 -5 0

 

Група C

12 вересня 2017

Челсі (Англія) - Карабах (Азербайджан) 6:0

Рома (Італія) - Атлетіко (Іспанія) 0:0

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Челсі 1 1 0 0 6 0 +6 3
2 Атлетіко 1 0 1 0 0 0 0 1
3 Рома 1 0 1 0 0 0 0 1
4 Карабах 1 0 0 1 0 6 -6 0

 

Група D

12 вересня 2017

Барселона (Іспанія) - Ювентус (Італія) 3:0

Олімпіакос (Греція) - Спортінг (Португалія) 2:3

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Барселона 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 Спортінг 1 1 0 0 3 2 +1 3
3 Олімпіакос 1 0 0 1 2 3 -1 0
4 Ювентус 1 0 0 1 0 3 -3 0

 

Група E

13 вересня 2017

Ліверпуль (Англія) - Севілья (Іспанія) 2:2

Марибор (Словенія) - Спартак (Росія) 1:1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Севілья 1 0 1 0 2 2 0 1
2 Ліверпуль 1 0 1 0 2 2 0 1
3 Спартак 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Марибор 1 0 1 0 1 1 0 1

 

Група F

13 вересня 2017

Шахтар (Україна) - Наполі (Італія) 2:1

Фейєноорд (Нідерланди) - Манчестер Сіті (Англія) 0:4

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Манчестер Сіті 1 1 0 0 4 0 +4 3
2 Шахтар 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 Наполі 1 0 0 1 1 2 -1 0
4 Фейєноорд 1 0 0 1 0 4 -4 0

 

Група G

13 вересня 2017

Порту (Португалія) - Бешикташ (Туреччина) 1:3

РБ Лейпциг (Німеччина) - Монако (Франція) 1:1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Бешикташ 1 1 0 0 3 1 +2 3
2 Монако 1 0 1 0 1 1 0 1
3 РБ Лейпциг 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Порту 1 0 0 1 1 3 -2 0

 

Група H

13 вересня 2017

Реал (Іспанія) - АПОЕЛ (Кіпр) 3:0

Тоттенгем (Англія) - Боруссія Д (Німеччина) 3:1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Реал 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 Тоттенгем 1 1 0 0 3 1 +2 3
3 Боруссія Д 1 0 0 1 1 3 -2 0
4 АПОЕЛ 1 0 0 1 0 3 -3 0

 


 

Ліга чемпіонів. Груповий етап

2-й тур

26 вересня 2017

Севілья (Іспанія) - Марибор (Словенія) 21:45

Спартак (Росія) - Ліверпуль (Англія) 21:45

Наполі (Італія) - Фейєноорд (Нідерланди) 21:45   

Манчестер Сіті (Англія) - Шахтар (Україна) 21:45

Бешикташ (Туреччина) - РБ Лейпциг (Німеччина) 21:45        

Монако (Франція) - Порту (Португалія) 21:45

Боруссія Д (Німеччина) - Реал (Іспанія) 21:45

АПОЕЛ (Кіпр) - Тоттенгем (Англія) 21:45

27 вересня 2017

Карабах (Азербайджан) - Рома (Італія) 19:00

ЦСКА (Росія) - Манчестер Юнайтед (Англія) 21:45

Базель (Швейцарія) - Бенфіка (Португалія) 21:45

ПСЖ (Франція) - Баварія (Німеччина) 21:45

Андерлехт (Бельгія) - Селтік (Шотландія) 21:45

Атлетіко (Іспанія) - Челсі (Англія) 21:45

Спортінг (Португалія) - Барселона (Іспанія) 21:45

Ювентус (Італія) - Олімпіакос (Греція) 21:45

3-й тур

17 жовтня 2017

Марибор (Словенія) - Ліверпуль (Англія) 21:45

Спартак (Росія) - Севілья (Іспанія) 21:45

Манчестер Сіті (Англія) - Наполі (Італія) 21:45

Фейєноорд (Нідерланди) - Шахтар (Україна) 21:45

Монако (Франція) - Бешикташ (Туреччина) 21:45

РБ Лейпциг (Німеччина) - Порту (Португалія) 21:45

АПОЕЛ (Кіпр) - Боруссія Д (Німеччина) 21:45

Реал (Іспанія) - Тоттенгем (Англія) 21:45

18 жовтня 2017

Карабах (Азербайджан) - Атлетіко (Іспанія) 19:00

Бенфіка (Португалія) - Манчестер Юнайтед (Англія) 21:45

ЦСКА (Росія) - Базель (Швейцарія) 21:45

Андерлехт (Бельгія) - ПСЖ (Франція) 21:45

Баварія (Німеччина) - Селтік (Шотландія) 21:45

Челсі (Англія) - Рома (Італія) 21:45     

Ювентус (Італія) - Спортінг (Португалія) 21:45

Барселона (Іспанія) - Олімпіакос (Греція) 21:45

4-й тур

31 жовтня 2017

Манчестер Юнайтед (Англія) - Бенфіка (Португалія) 21:45

Базель (Швейцарія) - ЦСКА (Росія) 21:45

ПСЖ (Франція) - Андерлехт (Бельгія) 21:45

Селтік (Шотландія) - Баварія (Німеччина) 21:45

Атлетіко (Іспанія) - Карабах (Азербайджан) 21:45

Рома (Італія) - Челсі (Англія) 21:45

Спортінг (Португалія) - Ювентус (Італія) 21:45

Олімпіакос (Греція) - Барселона (Іспанія) 21:45

1 листопада 2017

Бешикташ (Туреччина) - Монако (Франція) 19:00

Ліверпуль (Англія) - Марибор (Словенія) 21:45

Севілья (Іспанія) - Спартак (Росія) 21:45

Наполі (Італія) - Манчестер Сіті (Англія) 21:45

Шахтар (Україна) - Фейєноорд (Нідерланди) 21:45

Порту (Португалія) - РБ Лейпциг (Німеччина) 21:45

Боруссія Д (Німеччина) - АПОЕЛ (Кіпр) 21:45

Тоттенгем (Англія) - Реал (Іспанія) 21:45

5-й тур

21 листопада 2017

Бешикташ (Туреччина) - Порту (Португалія) 19:00

Спартак (Росія) - Марибор (Словенія) 19:00

Севілья (Іспанія) - Ліверпуль (Англія) 21:45

Манчестер Сіті (Англія) - Фейєноорд (Нідерланди) 21:45

Наполі (Італія) - Шахтар (Україна) 21:45

Монако (Франція) - РБ Лейпциг (Німеччина) 21:45

АПОЕЛ (Кіпр) - Реал (Іспанія) 21:45

Боруссія Д (Німеччина) - Тоттенгем (Англія) 21:45

22 листопада 2017

Карабах (Азербайджан) - Челсі (Англія) 19:00

ЦСКА (Росія) - Бенфіка (Португалія) 19:00

Базель (Швейцарія) - Манчестер Юнайтед (Англія) 21:45

Андерлехт (Бельгія) - Баварія (Німеччина) 21:45

ПСЖ (Франція) - Селтік (Шотландія) 21:45

Атлетіко (Іспанія) - Рома (Італія) 21:45

Ювентус (Італія) - Барселона (Іспанія) 21:45

Спортінг (Португалія) - Олімпіакос (Греція) 21:45

6-й тур

5 грудня 2017

Манчестер Юнайтед (Англія) - ЦСКА (Росія) 21:45

Бенфіка (Португалія) - Базель (Швейцарія) 21:45

Баварія (Німеччина) - ПСЖ (Франція) 21:45

Селтік (Шотландія) - Андерлехт (Бельгія) 21:45

Челсі (Англія) - Атлетіко (Іспанія) 21:45

Рома (Італія) - Карабах (Азербайджан) 21:45

Барселона (Іспанія) - Спортінг (Португалія) 21:45

Олімпіакос (Греція) - Ювентус (Італія) 21:45

6 грудня 2017

Марибор (Словенія) - Севілья (Іспанія) 21:45

Ліверпуль (Англія) - Спартак (Росія) 21:45

Фейєноорд (Нідерланди) - Наполі (Італія) 21:45        

Шахтар (Україна) - Манчестер Сіті (Англія) 21:45

РБ Лейпциг (Німеччина) - Бешикташ (Туреччина) 21:45

Порту (Португалія) - Монако (Франція) 21:45

Реал (Іспанія) - Боруссія Д (Німеччина) 21:45

Тоттенгем (Англія) - АПОЕЛ (Кіпр) 21:45


 

Раунд плей-офф

Матчі-відповіді

22 серпня 2017

Шлях чемпіонів

Астана (Казахстан) - Селтік (Шотландія) 4:3

Марібор (Словенія) - Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) 1:0

Рієка (Хорватія) - Олімпіакос (Греція) 0:1

Шлях представників ліг

Ніцца (Франція) - Наполі (Італія) 0:2

Севілья (Іспанія) - Істанбул Башакшехір (Туреччина) 2:2

23 серпня 2017

Шлях чемпіонів

Славія (Чехія) - АПОЕЛ (Кіпр) 0:0

Копенгаген (Данія) - Карабах (Азербайджан) 2:1

Шлях представників ліг

Стяуа (Румунія) - Спортінг (Португалія) 1:5

Ліверпуль (Англія) - Гоффенгайм (Німеччина) 4:2

ЦСКА (Росія) - Янг Бойз (Швейцарія) 2:0

 

Перші матчі

15 серпня 2017

Шлях чемпіонів

Карабах (Азербайджан) - Копенгаген (Данія) 1:0

АПОЕЛ (Кіпр) - Славія (Чехія) 2:0

Шлях представників ліг

Спортінг (Португалія) - Стяуа (Румунія) 0:0

Гоффенгайм (Німеччина) - Ліверпуль (Англія) 1:2

Янг Бойз (Швейцарія) - ЦСКА (Росія) 0:1

16 серпня 2017

Шлях чемпіонів

Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) - Марібор (Словенія) 2:1

Селтік (Шотландія) - Астана (Казахстан) 5:0

Олімпіакос (Греція) - Рієка (Хорватія) 2:1

Шлях представників ліг

Наполі (Італія) - Ніцца (Франція) 2:0

Істанбул Башакшехір (Туреччина) - Севілья (Іспанія) 1:2

Третій відбірковий раунд

Матчі-відповіді

1 серпня 2017

Шлях чемпіонів

Шериф (Молдова) - Карабах (Азербайджан) 1:2

2 серпня 2017

Шлях представників ліг

ЦСКА (Росія) - АЕК (Греція) 1:0

Істанбул Башакшехір (Туреччина) - Брюгге (Бельгія) 2:0

Янг Бойз (Швейцарія) - Динамо (Україна) 2:0

Вікторія (Чехія) - Стяуа (Румунія) 1:4

Аякс (Нідерланди) - Ніцца (Франція) 2:2

Шлях чемпіонів

АПОЕЛ (Кіпр) - Віторул (Румунія) 4:0 (д.ч.)

БАТЕ (Білорусь) - Славія (Чехія) 2:1

Копенгаген (Данія) - Вардар (Македонія) 4:1

Лудогорець (Болгарія) - Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) 3:1

Хабнарфьордур (Ісландія) - Марібор (Словенія) 0:1

Олімпіакос (Греція) - Партизан (Сербія) 2:2

Рієка (Хорватія) - Зальцбург (Австрія) 0:0

Русенборг (Норвегія) - Селтік (Шотландія) 0:1

Легія (Польща) - Астана (Казахстан) 1:0

 

Перші матчі

25 липня 2017

Шлях представників ліг

АЕК (Греція) - ЦСКА (Росія) 0:2

Стяуа (Румунія) - Вікторія (Чехія) 2:2

Шлях чемпіонів

Карабах (Азербайджан) - Шериф (Молдова) 0:0

Славія (Чехія) - БАТЕ (Білорусь) 1:0

Вардар (Македонія) - Копенгаген (Данія) 1:0

Партизан (Сербія) - Олімпіакос (Греція) 1:3

26 липня 2017

Шлях представників ліг

Динамо (Україна) - Янг Бойз (Швейцарія) 3:1

Ніцца (Франція) - Аякс (Нідерланди) 1:1

Брюгге (Бельгія) - Істанбул Башакшехір (Туреччина) 3:3

Шлях чемпіонів

Астана (Казахстан) - Легія (Польща) 3:1

Зальцбург (Австрія) - Рієка (Хорватія) 1:1

Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) - Лудогорець (Болгарія) 2:0

Віторул (Румунія) - АПОЕЛ (Кіпр) 1:0

Марібор (Словенія) - Хабнарфьордур (Ісландія) 1:0

Селтік (Шотландія) - Русенборг (Норвегія) 0:0

 

Другий відбірковий раунд

11-12 липня 2017: Другий відбірковий раунд, перші матчі

18-19 липня 2017: Другий відбірковий раунд, матчі-відповіді

Карабах (Азербайджан) - Самтредіа (Грузія) 5:0, 1:0

Партизан (Сербія) - Будучность (Чорногорія) 2:0, 0:0

Хіберніанс (Мальта) - Зальцбург (Австрія) 0:3, 0:3

Рієка (Хорватія) - Нью-Сейнтс (Уельс) 2:0, 5:1

АПОЕЛ (Кіпр) - Дюделанж (Люксембург) 1:0, 1:0

Жальгіріс (Литва) - Лудогорець (Болгарія) 2:1, 1:4

Шериф (Молдова) - Кукеші (Албанія) 1:0, 1:2

Спартак (Латвія) - Астана (Казахстан) 0:1, 1:1

БАТЕ (Білорусь) - Алашкерт (Вірменія) 1:1, 3:1

Жиліна (Словаччина) - Копенгаген (Данія) 1:3, 2:1

Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) - Гонвед (Угорщина) 2:1, 3:2

Мальме (Швеція) - Вардар (Македонія) 1:1, 1:3

Зрінські (Боснія і Герцеговина) - Марибор (Словенія) 1:2, 1:1

Дандолк (Ірландія) - Русенборг (Норвегія) 1:1, 1:2

Хафнарфьордур (Ісландія) - Вікінгур (Фарерські острови) 1:1, 2:0

Лінфілд (Північна Ірландія) - Селтік (Шотландія) 0:2, 0:4

Марієхамн (Фінляндія) - Легія (Польща) 0:3, 0:6

 

Перший відбірковий раунд

27-28 червня 2017: Перший відбірковий раунд, перші матчі

4 липня 2017: Перший відбірковий раунд, матчі-відповіді

Вікінгур (Фарерські острови) - Трепча 89 (Косово) 2:1, 4:1

Хіберніанс (Мальта) - Таллінн (Естонія) 2:0, 1:0

Алашкерт (Вірменія) - Санта-Колома (Андорра) 1:0, 1:1

Нью-Сейнтс (Уельс) - Європа (Гібралтар) 1:2, 3:1

Лінфілд (Північна Ірландія) - Ла Флоріта (Сан-Марино) 1:0, 0:0


 

1/8 фіналу

11 грудня 2017: Жеребкування 1/8 фіналу

13-14 лютого 2018 і 20-21 лютого 2018: 1/8 фіналу, перші матчі

6-7 березня 2018 і 13-14 березня 2018: 1/8 фіналу, матчі-відповіді

1/4 фіналу

16 березня 2018: Жеребкування 1/4 фіналу

3-4 квітня 2018: 1/4 фіналу, перші матчі

10-11 квітня 2018: 1/4 фіналу, матчі-відповіді

1/2 фіналу

13 квітня 2018: Жеребкування 1/2 фіналу

24-25 квітня 2018: 1/2 фіналу, перші матчі

1-2 травня 2018: 1/2 фіналу, матчі-відповіді

Фінал

26 травня 2018: Фінал (Київ, НСК Олімпійський)

Автор матеріалу: 
Ігор Міщук
Теги: 
Ліга чемпіонів, календар, розклад, результати