Челсі - Атлетіко 1:1 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу Ліги чемпіонів

У вівторок, 5 грудня, в рамках 6-го туру групової стадії Ліги чемпіонів лондонський Челсі зіграв внічию з мадридським Атлетіко (1:1).

Обидві команди почали поєдинок в неспішному темпі, проте вже ближче до кінця першого тайму гра набрала обертів і небезпечні моменти стали регулярно виникати біля воріт і одного, і іншого колективу. Обидва голи були забиті вже після перерви. Спершу хавбек гостей Сауль відкрив рахунок в матчі точним ударом головою, на що Челсі відповіло своїм голом за допомогою рикошету від захисника Матрацників Савіча.

Челсі - Атлетіко 1: 1
Голи: Савіч, 77 (автогол) - Сауль, 56

Челсі: Куртуа - Аспілікуета, Крістенсен, Кехілл - Дзаппакоста (Вілліан, 73), Фабрегас, Канте, Бакайоко (Педро, 64), Мозес - Азар - Мората (Батшуайі, 81)
Атлетіко: Облак - Хіменес (Вьєтто, 79), Савіч, Л. Ернандес, Філіпе Луїс - Коке, Габі (Корреа, 78), Сауль, Томас Тейе - Торрес (Карраско, 58), Грізманн

Попередження: Дзаппакоста - Лукас Ернандес

До вашої уваги огляд матчу, в якому Атлетіко зіграв внічию і не дозволив Челсі посісти перше місце в групі:

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував огляд матчу Баварія - ПСЖ.