Фінал Ліги чемпіонів: Чому Реал переміг Ювентус

0

Знай.Спорт спробував розібратися, чому саме мадридці заслужили виграти Лігу чемпіонів

У суботу, 3 червня, у вирішальному матчі Ліги чемпіонів сезону 2016/17 Реал на класі обіграв туринський Ювентус (4:1) і захистив титул переможця найпрестижнішого єврокубка.

Знай.Спорт спробує довести вам, що саме підопічні Зінедіна Зідана заслужили виграти в цьому матчі.

1. У Реалі просто-напросто сильніший склад. Команда з Мадрида програла стартові хвилини матчу, але потім поступово нарощувала темп, а в другому таймі клас гравців Вершкових дав про себе знати.

2. Зінедін Зідан. Те, що зробив французький тренер дуже складно тверезо оцінити прямо зараз, але Зідан вже увійшов в історію футболу, як перший тренер, якому вдалося виграти Лігу чемпіонів двічі поспіль. Можливо, саме підказки Зідана в перерві і вирішили результат зустрічі з Юве, адже Королівський Клуб у другому таймі не залишив шансів супернику.3. Роналду. Португалець в завершальній стадії цього сезону вийшов на абсолютно новий рівень гри. Кріштіану забив сім голів (!) В останніх трьох матчах ЛЧ і в п'ятий раз (!) поспіль став найкращим бомбардиром турніру. Черговий Золотий м'яч (а сумнівів практично немає, що саме португалець його візьме) дозволить Роналду наздогнати Ліонеля Мессі за цим показником.

4. Філософія переможця. Мадридці, навіть після не зовсім вдалого першого тайму були повністю впевнені в своїй перемозі, що відображалося в діях гравців. Реал вже звик вигравати скрізь і завжди, а моральна складова гравців Вершкових дозволила підопічним Зінедіна Зідана святкувати черговий успіх.

5. Ну адже пора було вже перервати це прокляття Ліги чемпіонів. Футболісти Реала багато говорили перед матчем про те, що вони хочуть виграти двічі поспіль Лігу чемпіонів. І це бажання відобразилося в грі Вершкових, особливо в другому таймі. Тепер Реал увійшов в історію світового футболу, а гравці і тренер Королівського клубу назавжди запам'ятають цю ніч.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Реал встановив історичне досягнення в Лізі чемпіонів.