Два шедевральні голи Роналду принесли Реалу перемогу над Ювентусом

0

Мадридці переконливо перемогли

3 квітня в рамках першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Ювентус" у Турині грав з мадридським Реалом.

Рахунок у матчі на 3-й хвилині відкрив Кріштіану Роналду, пробивши зовнішньою стороною стопи. Більше голів у першому таймі забито не було.

У другій половині зустрічі мадридці збільшили перевагу. Шедевральний гол ударом через себе забив Роналду, оформивши дубль. Після цього Юве залишився в меншості, тому що другу жовту картку отримав Пауло Дібала. Крапку в матчі поставив Марсело, забивши цікавий гол. Як підсумок, 0:3 - виїзна перемога Реала!

Мадридський Реал встановив рекорд з реалізації квитків на один поєдинок. На повторну зустріч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з Ювентусом усі квитки були продані за вісім хвилин, повідомляє Marca.

Продажі в інтернеті стартували в понеділок о 10 годині ранку, а о 10:08 вільних місць уже не залишилося. Додамо, що можливість купити квиток може ще з'явитися, якщо власники сезонних абонементів відмовляться від викупу своїх місць.

Відзначимо, що на матчі очікується до чотирьох тисяч вболівальників Ювентуса. Стадіон "Сантьяго Бернабеу" вміщує 80 тисяч глядачів.

Матч-відповідь у Мадриді відбудеться 11 квітня.

Нагадаємо, що починаючи з наступного сезону, команди, які грають у Лізі чемпіонів, Ліги Європи та Суперкубку УЄФА, матимуть право робити четверту заміну в додатковий час.

На офіційному сайті УЄФА повідомляється, що таке нововведення не вплине на три інших заміни.

Зміни у регламенті єврокубків будуть прописані з сезону 2018/19.

Раніше IFAB включила у футбольні правила четверту заміну в додатковий час матчів.

Нагадаємо, у швейцарському Цюриху відбулось жеребкування чвертьфіналів Ліги чемпіонів. Пари учасників 1/4 фіналу виглядають наступним чином:

Барселона - Рома
Севілья - Баварія
Ювентус - Реал Мадрид
Ліверпуль - Манчестер Сіті

Жеребкування було повністю відкритим. Сіяних і несіяних команд не було, а клуби з однієї національної асоціації могли опинитись в одній парі. Команда, яку в кожній парі дістали першою, проведе стартовий чвертьфінальний матч на своєму полі.

Перші зустрічі відбудуться 3 і 4 квітня, другі - 10 і 11 квітня.

Допомогав проводити жеребкування посол фіналу ЛЧ у Києві Андрій Шевченко. Він перемагав у ЛЧ разом з Міланом у 2003 році.

Зазначимо, що фінал ЛЧ пройде без української команди. Донецький Шахтар вилетів в 1/8 фіналу турніру від Роми з загальним рахунком 2:2 (пропустили гол на виїзді)

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні Олімпійський у Києві. Призовий фонд турніру у цьому році складає 1,3 млрд доларів.

Переможець Ліги чемпіонів 2017/18 як представник УЄФА братиме участь у Клубному чемпіонаті світу ФІФА 2018, який пройде в Об'єднаних Арабських Еміратах, і також отримає право зіграти проти переможця Ліги Європи УЄФА 2017/18 в Суперкубку УЄФА 2018, який пройде в Талліні.

Дивіться: огляд матчу Рома - Шахтар

Як повідомляв портал Знай.Спорт, УЄФА оригінальним чином представив Київ гостям фіналу Ліги чемпіонів.