Динамо здобуло важливу перемогу у матчі з Янг Бойз

0

Київське Динамо вдома перемогло швейцарський Янг Бойз в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів

Київське Динамо під керівництвом Олександра Хацкевича проводило перший матч у єврокубковій кампанії. Кияни на власному полі приймали швейцарський Янг Бойз в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Команди розпочали поєдинок зі своєрідної розвідки, не поспішали та певний час приглядались один до одного. Динамівці змогли відкрити рахунок на 15-й хвилині. Хачеріді виграв боротьбу на чужій половині поля, Мбокані п’ятою підіграв Гармашу, який не зміг один в один обіграти захисника. Проте тут як тут був Андрій Ярмоленко, який підібрав м’яч і правою ногою пустив шкіряного над голкіпером – 1:0.

Киянам вдалося провести другу результативну атаку вже на 34-й хвилині. Шепєлєв перехопив м’яч у центрі поля та віддав на Гармаша. Плеймейкер знайшов пасом Ярмоленка, який прострілив на Мбокані і той п’ятою відправив м’яч у порожні ворота – 2:0.

Після перерви футбол став значно веселіше. В дебюті тайму Соу небезпечно пробив з меж карного майданчика, проте на місці був Максим Коваль.

В свою чергу Динамо відповіло випадом Гонсалеса. Парагваєць не зміг виконати останню передачу на Мбокані, який забивав би у порожні ворота.

На 58-й хвилині виник ще один момент біля воріт швейцарців. Ярмоленко запресингував захисника та змусив його вибити м’яч на кутовий. Після подачі від Морозюка Кадар влучив у перекладину.

Вбивчий момент мав Микита Корзун, який вбіг у штрафний майданчик на передачу від Дениса Гармаша. Білорус прийняв м'яч на груди та другим дотиком переправляв м'яч у ворота, проте виручив голкіпер.

Чудовий шанс, аби зробити дубль мав Мбокані. Конголезець не влучив головою у ворота після чудової флангової передачі від Морозюка.

На 91-й хвилині Янг Бойз все ж так зумів засмутити динамівців. Фаснахта виграв боротьбу у все того ж Морозюка та відправив м’яч у сітку – 2:1.

Проте кияни вже за хвилину знову встановили перевагу у два м’ячі. Коваль вибив м’яч від своїх воріт, Мбокані поборовся на другому поверсі, чим дезорієнтував захисників швейцарців. М’яч потрапив до Гармаша, який у ближньому бою переграв фон Бальмоса.

Таким чином підопічні Олександра Хацкевича переграють швейцарський Янг Бойз у першому матчі з рахунком – 3:1.

Динамо - Янг Бойз 3:1
Голи: Ярмоленко, 15, Мбокані, 34, Гармаш, 90 + 3 - Фасснахт, 90

Динамо: Коваль - Морозюк, Хачеріді, Кадар, Віда - Сидорчук (Корзун, 65), Шепєлєв - Ярмоленко, Гармаш (Буяльський, 90 + 4), Гонсалес (Циганков, 81) - Мбокані

Янг Бойз: фон Бальмос - Мбабу, фон Берген, Нуху, Беніто (Лотомба, 76) - Раві, Ебішер (Бертоне, 62), Саного (Ассаль, 51), Фасснахт - Оаро, Соу

Зазначимо, що матч-відповіді відбудеться 2-го серпня, у швейцарському місті Берн.

Раніше портал Знай.Спорт анонсував матч Динамо - Янг Бойз.