Фанат-розбишака ледь не напав на зірку ПСЖ: УЄФА відкрив справу

0

Вболівальник майже добіг до футболіста, проте його встигли схопити стюарди

Контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА відкрив справу стосовно шотландського Селтіка за інцидент з вибігання фаната на поле під час матчу групового етапу Ліги чемпіонів з ПСЖ.

Як повідомляє Daily Mail, фанат Селтіка в першому таймі матчу спробував напасти на форварда парижан Киліана Мбаппе. Вболівальник майже добіг до 18-річного футболіста, проте його встигли схопити стюарди. Епізод стався незабаром після третього гола у ворота Селтіка, який був забитий нападаючим Едінсон Кавані на 40-й хвилині. Загалом ПСЖ переміг з рахунком 5:0.

Справа буде розглянута 19 жовтня, повідомив офіційний сайт організації. Крім того комітет розгляне той факт, що фанати французької команди ламали сидіння під час гри.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що УЄФА спростував слова свого президента про виключення ПСЖ з єврокубків.