Гвардіола брудно вилаяв арбітра та отримав вилучення: відео

0

Пеп не стримував емоцій

Тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола у перерві матчу з Ліверпулем наїхав на арбітра через скасований гол Лероя Сане.

Матеу Лаос не зарахував гол німця, вирішивши, що він забив з офсайда. Але м'яч дістався до Сане від стегна Джеймса Мілнера, тому гол потрібно було зараховувати. Гвардіола емоційно висловився з приводу цього епізоду, за що його відправили на трибуни.

"У потрібний момент ми не змогли зробити вірні ходи. Але і арбітр - незвичайний хлопець, йому подобається відрізнятися. Коли все бачать одні речі, він приймає протилежні рішення. Моє вилучення? Я сказав арбітру, що Лерой Сані забив чистий гол. Через це він видалив мене. При 2:0 гра б пішла інакше. При цьому поза грою у Салаха на Анфілді - це гол, а поза грою Габріела Жезуса на Анфілді - ні", - розповів після матчу Гвардіола.

Коуч Сіті привітав Ліверпуль з перемогою та висловив сподівання, що команда Юргена Клоппа гідно представить Англію у півфіналі Ліги чемпіонів.

Перша зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь Ліверпуля, а тому ситуація підштовхувала команду Гвардіоли атакувати і забивати.

Господарям поля вдалося забити швидкий гол. Вже на 2-й хвилині відзначився точним ударом Габріел Жезус. Бернарду Сілва міг подвоювати перевагу, але стійка зіграла за Ліверпуль. Під завісу першого тайму гості могли відігратися, але Алекс Окслейд Чемберлен не реалізував можливість.

Втім "мерсисайдці" зробили те, що мали зробити у другому таймі. Спочатку Мохамед Салах зрівняв рахунок на 56-й хвилині і тим самим психологічно зламав Сіті. Після цього гола команда Юргена Клоппа заграла надійніше і почала навіть більше пресингувати на відміну від першого тайму. Такий малюнок гри вплинув на результат. На 77-й хвилині Роберто Фірміно вивів Лівер вперед. 1:2 - гра завершилася перемогою Ліверпуля, який пройшов у півфінал Ліги чемпіонів.

Дивіться: огляд матчу Манчестер Сіті - Ліверпуль

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у паралельному матчі Рома сенсаційно обіграла Барселону з рахунком 3:0 та вийшла у півфінал Ліги чемпіонів.