Ліга чемпіонів: Боруссія Д поступилася Реалу, Ліверпуль знищив Спартак

0

Знай.Спорт представляє результати матчів 6-го туру групової стадії Ліги чемпіонів

У середу, 6 грудня, пройшли заключні матчі групового раунду Ліги чемпіонів.

У групі Е Ліверпуль вдома познущався над Спартаком (7:0), відвантаживши тому сім голів. У другому матчі цього квартету гол Гансо врятував нічию для Севільї в поєдинку з Марібором (1:1).

У групі F Шахтар удома виграв у Манчестер Сіті (2:1) і перервав 28-матчеву безпрограшну серію Городян. Крім того, ця перемога забезпечила Шахтарю місце в плей-офф Ліги чемпіонів. В іншому поєдинку групи Наполі на виїзді програв Фейеноорду (1:2).

У групі G Порту в результативному поєдинку "перестріляв" Монако (5:2), а Бешикташ на виїзді на останніх хвилинах вирвав перемогу в матчі з РБ Лейпцигом (2:1).

У групі H Реал знову переграв Боруссію (3:2), а Тоттенгем без проблем впорався з АПОЕЛем (3:0).

Шахтар - Манчестер Сіті 2:1
Голи: Бернард, 26, Ісмаїлі, 32 - Агуеро, 90+2 (пенальті)

Порту - Монако 5:2
Голи: Абубакар, 9, 33, Браімі, 45, Теллес, 66, Соарес, 88 - Глік, 61 (пенальті), Фалькао, 78

Голи: Майорал, 8, Роналду, 12, Лукас, 81 - Обамеянг, 43, 49

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував результати всіх матчів Ліги чемпіонів-2017/2018.