Ліга чемпіонів: Наполі вдома обіграв Ніццу

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати перших матчів плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів

У вівторок, 15 серпня, відбулися перші матчі кваліфікаційного раунду плей-офф Ліги чемпіонів.

Матч між азербайджанським Карабахом та Копенгагеном з Данії відкривав програму матчів вівторка кваліфікації Ліги чемпіонів. Єдиний гол у зустрічі був забитий на 25-й хвилині. Автор результативного пострілу - Махір Мадатов.

Карабах - Копенгаген 1:0

Гол: Мадатов, 25.

Карабах: Шехіч, Гусейнов, Аголлі, Медведєв, Жежнічак, Гараєв, Ришард, Герье, Мічел, Мадатов, Ндлову (Ісмаїлов, 90).

Копенгаген: Ольсен, Люфтнер, Бенгтссон, Анкерсен, Бойлесен, Вербич (Томсен, 86), Квіст, Матіч, Туту (Аманква, 68), Павлович (Сотера, 74), Сантандер

У ще одному матчі серед команд, які здобувають собі путівку в груповий етап найпрестижнішого турніру Старого світу через так званний "Шлях чемпіонів" АПОЕЛ з Кіпру зустрічався з чеською Славією, в якій виступають Руслан Ротань та Едуард Соболь. До речі, Ротань відіграв у поєдинку 72 хвилини. Проте чемпіон Чехії поступився чемпіону Кіпру - 0:2.

АПОЕЛ - Славія 2:0
Голи: де Камарго, 2, Алонефтіс, 10.

АПОЕЛ: Ватерман, Карлао, Руеда, Лаго, Міланом, Вінісіус, Алонефтіс (Фаріас, 68), Нуну Мораїш, ОУР (Ефрем, 52), де Камарго, Ебесіліо (Бертольо, 83).

Славія: Лаштувка, Нгаде-Нгаджуі, Югас, Фрідріх, Соучек, Стох (Сікора, 79), Гушбауер, Ротань (Мешанович, 72), Шкода, ван Бурен (Змргал, 46), Боржил.

Португальский Спортінг вдома приймав Стяуа з Румунії. Комаднам так і не вдалося змінити рахунок на табло. В підсумку - 0:0.

Спортінг - Стяуа 0:0

Спортинг: Руй Патрісіу, Коатес, Коентрау (Юрі Медейруш, 86), Пиччини, Матьє, Адрієн Сілва (Фернандеш, 67), Батталья, Акунья, Желсон Мартінш, Дост, Поденсе (Думбія, 60).

Стяуа: Ніце, Попеску, Момчіловіч, Жуніор, Ларіе, Філіпе Тейшейра, Енаке, Пінтілій, Голофка (Вільям, 57), Алібек (Гноере, 90), Тенасе (Аким, 83).

Вилучення: Пінтілій (80).

Кривдник київського Динамо швейцарський Янг Бойз вдома приймав московський ЦСКА. Російський клуб зумів вирвати перемогу у кінцівці матчу. Автоголом відзначився футболіст Янг Бойз Нуху - 0:1.

Янг Бойз - ЦСКА 0:1

Гол: Нуху, 90.

Янг Бойз: фон Балльмос, Нуху, Мбабу, Беніто, фон Берген, Саного, Бертоне, Сулеймані, Раві (Фасснахт, 73), Ассаль (Нсаме, 85), Оаро.

ЦСКА: Акінфєєв, Васін, Ігнашевич, Щенніков, Березуцький, Дзагоєв (Міланом, 73), Головін, Вернблум, Фернандес, Вітіно, Чалов (Оланаре, 54; Натхо, 90).

У центральному матчі вівторка німецький Гоффенгайм вдома приймав англійський Ліверпуль. На 12-й хвилині господарі мали шанс виходити вперед, проте Крамарич не реалізував пенальті. В свою чергу Александер-Арнольд чудово виконав штрафний удар на 35-й хвилині. Таким чином Ліверпуль відкрив рахунок у матчі.

На 74-й хвилині голкіпер Гоффенгайма вдруге витягнув м'яч з сітки власних воріт. Німці спромоглись лише на гол престижу на 87-й хвилині. В підсумку - 1:2.

Гоффенгайм - Лівепруль 1:2

Голи: Александер-Арнолд, 35, автогол Нордтвейт, 74, Ут, 87.

Гоффенгайм:  Бауманн, Ермін Бичакчич (Нордтвейт, 52), Хюбнер, Кадержабек, Фогт, Рупп (Амірі, 53), Цубер, Демірбай, Гнабрі (Ут, 71), Крамаріч, Вагнер.

Ліверпуль: Міньоле, Матіп, Морено, Александер-Арнолд, Ловрен, Фірміно (Соланке, 84), Джан, Салах, Вейналдум, Мане (Груйіч, 89), Хендерсон (Мілнер, 63).

Грецький Олімпіакос вдома приймав хорватську Рієку. Зазначимо, що це одна з трьох пар середи, які здобувають собі путівку в груповий етап Ліги чемпіонів через так званий "Шлях чемпіонів".

В підсумку команди розписали нічию – 1:1.

Олімпіакос - Рієка 1:1

Голи: Ебер, 41, Оджіджа-Офое, 66.

Олімпіакос: Капіно, Кутріс, Рецос, Ельабделлауі, Жійе, Ромао, Марін (Пардо, 75), Карсела-Гонсалес, Себа (Фортуніс, 65), Оджіджа-Офое (Андруцос, 79), Бен-Набуан.

Рієка: Слуга, Жута, Жупаріч, Вешович, Брадаріч, Елез, Мишич, Малеш, Горгони (Црнич, 78), Гаврановіч (Єліч, 72), Ебер (Мартіч, 88).

Шотландський Селтік вдома декласував Астану з Казахстану.

Селтік - Астана 5:0

Голи: автогол Постніков, 32, Сінклейр, 42, Сінклейр, 60, Форрест, 79,  автогол Шитов, 88.

Селтік: Гордон, Шимунович, Тірні, Люстіг, Нтчам, Браун, Бітон, Рогіч (Макгрегор, 63), Форрест (Армстронг, 82), Сінклейр, Гріффітс.

Астана: Мокін, Постніков, Шомко, Шитов, Логвиненко (Бейсебеков, 66), Томасів (Муртазаев, 77), Маєвський, Мужиків (Граховац, 82), Кляйнхайслер, Твумасі, Кабананга.

Ізраєльський Хапоел Беер-Шева вдома переграв словенський Марібор - 2:1.

Хапоел Беер-Шева - Марібор 2:1

Голи: Таварес, 10, Нвакаеме, 12, пенальті Цедек, 45.

Хапоель Беер-Шева: Хаїмов, Таа, Корхут, Біттон, Цедек, Заради (Куенка, 84), Огу, Ейнбіндер Меліксон, Нвакаеме, Гадір (Пекхарт, 65).

Марібор: Ханданович, Райчевіч, Вілер, Милец, Шулер, Хотіч (Заховіч, 72), Врховец (Піхлер, 88), Кабха, Бохарі, Таварес (Мешанович, 74), Ахмеді.

Іспанська Севіль у виїзному матчі виявилась сильнішою за турецький Істанбул Башакшехір.

Істанбул Башакшехір - Севілья 1:2

Голи: Ескудеро, 16, Еліа, 64, Бен-Йеддер, 84.

Істанбул: Бабаджан, Єпуряну, Кліші, Кайсара, Аттама, Текдемір, Бельозоглу (Інлер, 83), Моссоро (Наполеоні, 82), Вішча (Фрай, 63), Еліа, Адебайор.

Севілья: Ріко, Пареха, Ескудеро, Меркадо, Лангле, Нзонзі, Банега, Пісарро, Монтойя (Ноліто, 63), Корреа (Навас, 83), Бен-Йеддер (Крон-Делі, 86).

У центральному матчі ігрового дня італійський Наполі приймав французьку Ніццу. В підсумку господарі поля не залишили жодних шансів своєму супернику - 2:0.

Наполі - Ніцца 2:0

Голи:  Мертенс, 13, пенальті Жоржиньо, 70.

Наполі: Рейна, Кулібалі, Гулям, Хюсай, Альбіоль, Гамшик (Зеліньскі, 59), Жоржиньо, Кальєхон, Аллан (Рог, 85), Лоренцо Інсіньє, Мертенс (Мілік, 75).

Ніцца: Кардиналь, Данте, Ле Маршан, Сарр (Боскалья, 60), Суці, Ле-Мелу, Козьелло, Сент-Максимен (Вальтер, 82), Сері, Жалле, Плеа.

Істанбул Башакшехір (Туреччина) - Севілья (Іспанія) 1:2

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів Ліги чемпіонів сезону-2017/2018.