Ліга чемпіонів: Шахтар розібрався з Фейєноордом

0

Донецький Шахтар вдруге обіграв нідерландський Фейєноорд

У четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар у Харкові приймав нідерландський Фейєноорд.

Команди почали матч без розкачки. Вже на 3-й хвилині після удару Ісмаїлі м'яч розминувся зі стійкою. Чемпіон Нідерландів відповів голом від Йоргенсена. Нападник виграв другий поверх у пари центральних захисників гірників та відправив м'яч у сітку. Варто відзначити, що у центрі захисту Шахтаря на цей матч вийшли Іван Ордець та Давид Хочолава.

Підопічним Паулу Фонсеки вдалося зрівняти рахунок вже у наступній атаці. Після вертикальної передачі з глибини поля Тайсон віддав під себе на Бернарда, який покатив на Факундо Феррейру, аргентинець з другої спроби розпечатав ворота Фейєноорда.

А за три хвилини Шахтар вже вів у рахунку. Захисники нідерландського клубу необачно вибили м'яч на ногу Марлосу, який з метрів 19 не залишив жодних шансів Бредлі Джонсу - 2:1.

Гірники без проблем долали захисні редути нідерландців, проте не вистачало або останньої передачі, або ж удару, аби закрити всі питання ще в першому таймі.

На 35-й хвилині Феррейра мав робити дубль. Бернард виконав кутовий, Ордець скинув головю на лінію воротарського майданчика, де Факундо підставляв голову, проте влучив у стійку.

В середині другого тайму Шахтар вискочив у класну контратаку, швидкі півзахисники донеччан вивели на ударну позицію Факундо Феррейру. Удару аргентинця забракло точності.

На 68-й хвилині Марлос поставив крапку у протистоянні, обігравшись в стінку з партнером та елегантно перекинувши голкіпера Фейєноорду.

У останню десятихвилинку гості мали два непоганих моменти, аби вдруге засмутити Андрія Пятова, проте дії кіпера гірників були бездоганними.

В підсумку впевнена перемога Шахтаря - 3:1.

Ліга чемпіонів. Група F. 4-й тур.

Шахтар - Фейєноорд 3:1

Голи: Феррейра, 14, Марлос, 17, 68 - Йоргенсен

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що перед матчем Шахтар - Фейєноорд поліція затримала 52 людини.