Ліверпуль перетворився на пекло: фаната госпіталізували у критичному стані

0

Перед матчем Ліги чемпіонів сталася бійка

Англійська поліція заарештувала двох уболівальників Роми за підозрою в замаху на життя 53-річного фаната Ліверпуля.

Інцидент стався біля одного з пабів Ліверпуля за 10 хвилин до початку матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль - Рома. 53-річного фаната госпіталізували у критичному стані з травмами голови.

На місці провели судово-медичну експертизу. Зараз ведеться допит затриманих.

Ліверпуль впевнено переміг

24 квітня на "Анфілд Роуд" в рамках першого півфіналу Ліги чемпіонів зустрічалися Ліверпуль і Рома. Римляни могли відкрити рахунок в матчі першими, але м'яч після удару Олександра Коларова влучив у поперечину. Потім ініціативою заволоділи господарі поля, які затиснули італійців до своїх воріт. Це вилилося в два чудових моменти у виконанні Садіо Мане, який не реалізував свої можливості. Потім Мохамед Салах добре пробивав, але його удар парирував Алісон. І все ж єгиптянин забив. Шикарним ударом з-за меж штрафної площі Салах відправив м'яч у дев'ятку і не святкував гол у ворота колишньої команди. Під завісу першого тайму Мохамед знову відзначився влучним ударом і знову підняв руки догори якби вибачаючись перед Римом.

Команди пішли на перерву за рахунку 2:0.

Другу половину зустрічі жвавіше почали ліверпульці, які до 69-й хвилині тричі вразили ворота римлян. Нарешті забив Мане і дубль оформив Роберто Фірміно. Майже у всіх голах був задіяний Салах, який роздавав ассисти. Але потім Юрген Клопп поміняв єгиптянина на Денні Інгза і пошкодував. Гострота в атаці Лівера зникла, а Рома почала пресингувати. Це вилилося у два голи. Спочатку Едін Джеко забив приголомшливий гол, а потім з пенальті (рукою зіграв Мілнер) Дієго Перотті і зовсім зробив рахунок 5:2. Гра так і завершилася і варто зазначити, що Рома могла забити третій м'яч.

Все буде вирішуватися в Римі 2 травня, коли відбудеться наступна зустріч.

Дивіться: огляд матчу Ліверпуль - Рома

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Ліверпуль та Рома зустрічались у півфіналі Ліги чемпіонів-1984. Пропонуємо огляд того матчу.