Манчестер Сіті - Ліверпуль: де дивитись матч Ліги чемпіонів

0

Гвардіола мріє про грандіозний камбек

Сьогодні, 10 квітня, відбудуться другі чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів. В Англії Манчестер Сіті прийматиме Ліверпуль.

У першому матчі команда Юргена Клоппа шокувала хлопців Пепа Гвардіоли. Вже на 31-й хвилині рахунок був 3:0. Голами відзначились Мохаммед Салах, Алекс Окслейд-Чемберлен та Садіо Мане.

Українські глядачі побачать матч-відповідь на телеканалі "Футбол 2". Пряма трансляція з Англії розпочнеться о 21:35, стартовий свисток - о 21:45.

У паралельному матчі Рома прийматиме Барселону. У першому матчі каталонці розбили італійців з рахунком 4:1. Цю гру покажуть на каналі "Футбол 1".

В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів обидві англійські команди знищили своїх суперників. Ліверпуль обіграв Порту за сумою двох матчів з рахунком 5:0, а Ман Сіті виніс Базель (5:2).

Жеребкування півфіналів пройде 13 квітня у Ньоні. У 1/2 фіналу пари визначаються сліпим жеребом без попереднього посіву, так що один з одним можуть зустрітися представники однієї асоціації.

Манчестер Сіті жодного разу не перемагав у Лізі чемпіонів. Найвище досягнення "городян" - півфінал турніру у 2016 році. Тоді манчестерці поступились майбутньому чемпіону Реалу.

Ліверпуль є п'ятиразовим переможцем Ліги чемпіонів. Востаннє англійська команда перемагала у найпрестижнішому клубному турнірі Європи у 2005 році. Тоді Ліверпуль відігрався після рахунку 0:3 на користь Мілана.

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні Олімпійський у Києві. Призовий фонд турніру у цьому році складає 1,3 млрд доларів.

Переможець Ліги чемпіонів 2017/18 як представник УЄФА братиме участь у Клубному чемпіонаті світу ФІФА 2018, який пройде в Об'єднаних Арабських Еміратах, і також отримає право зіграти проти переможця Ліги Європи УЄФА 2017/18 в Суперкубку УЄФА 2018, який пройде в Талліні.

Дивіться: огляд матчу Ліверпуль - Манчестер Сіті

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Реал обіграв Ювентус у першому матчі Ліги чемпіонів завдяки диво-голам Роналду.