Найгірший матч у кар'єрі: лідер Барселони знайшов слова після поразки від Роми

0

Гіршого матчу Барси і не пригадати

Півзахисник Барселони Серхіо Бускетс прокоментував поразку від Роми з рахунком 3:0 та виліт з Ліги чемпіонів.

"Це мій найбільш негативний досвід. Ми вилетіли з Ліги чемпіонів після хорошого результату в першому матчі, але такий футбол. Римляни поставили нас на місце і створили безліч моментів. Рома була кращою, як команда. Для неї це було майже як все або нічого. Чи найгірша це поразка у складі Барселони за кар'єру? Мабуть, так. Ми підійшли до матчу в гарній формі, але в підсумку виконана нами хороша робота була перекреслена", - сказав Бускетс після гри.

Перша гра завершилася на користь "блаугранас" з рахунком 4:1, тому Ромі потрібно було відіграватися і забивати як мінімум три голи. І це команді Еусебіо Ді Франческо вдалося зробити.

Спочатку на 6-й хвилині Едін Джеко вивів римлян вперед і "джаллороссі" вдалося утримати рахунок до перерви. У другій половині зустрічі, також продовжуючи грати у два форварди (Едін Джеко - Патрик Шик), римляни вміло пресингували і підганяли Барсу до своїх воріт. У підсумку Джеко заробив пенальті, який реалізував Даніеле Де Россі. За десять хвилин до кінця основного часу Костас Манолас вдало пробив головою після подачі кутового і зробив рахунок 3:0 на користь Роми, що її повністю влаштовувало.

Барселона влаштувала шквал атак, Ліонель Мессі зробив все можливе, щоб забити гол, але цей вечір був за Ромою. 3:0 - перемога "вовчиці".

Цікаво, що в першому матчі Манолас і Де Россі на "Камп Ноу" забили в свої ворота. Також не варто забувати, що в тому році подібне чудо сотворила Барселона, яка обіграла вдома ПСЖ (6:1). І ще варто додати, що в фіналі Кубка Європейських чемпіонів 1983/1984 у фіналі грали Ліверпуль і Рома (1:1, 4:2 по пенальті).

Дивіться: гол Маноласа, який вивів Рому у півфінал ЛЧ

Як повідомляв портал Знай.Спорт, гравцям та фанатам Роми знесло дах після розгрому Барселони.