Несподіваний фаворит: оголошено заробітки клубів у Лізі чемпіонів

0

Челсі вилетів від Барси в 1/8 фіналу, але заробив більше

Швейцарська компанія Swiss Ramble підрахувала, скільки команди з топ-5 європейських чемпіонів заробили у Лізі чемпіонів 2017/18.

Аналітики враховували призові від УЄФА та реалізацію прав на трансляцію матчів.

Лідером серед усіх клубів є італійська Рома. Кривдник донецького Шахтаря вже заробив 82 млн євро. 78 млн євро у Ювентуса (був би першим, якби не виліт у чвертьфіналі від Реала). Наполі став багатшим на 38 млн євро.

Серед британських команд лідером є Ліверпуль - 66 млн євро. Челсі заробив 64 млн євро, Манчестер Сіті - 62 млн, а Тоттенгем - 60 млн. Манчестер Юнайтед, який сенсаційно вилетів від Севільї в 1/8 фіналу, має лише 39 млн євро. У шотландського Селтіка - 32 млн.

В Іспанії 71 млн євро заробив Реал, 57 млн – Барселона. 48 млн - Севілья та 32 млн - Атлетіко.

У Німеччині аналогічну суму з Реалом має суперник королівського клубу в півфіналі турніру Баварія. Друге місце у РБ Лейпцига - 34 млн євро. Борусія Д має 26 млн євро.

ПСЖ отримав за виступ у ЛЧ 61 млн євро. Інший представник чемпіонату Франції - Монако - має 47 млн євро.

Нагадаємо, у швейцарському Ньйоні відбулось жеребкування півфіналів Ліги чемпіонів. Вперше в історії турніру в 1/2 фіналу грають представники Англії, Іспанії, Італії та Німеччини.

Пари півфіналістів виглядають наступним чином:

Баварія - Реал
Ліверпуль - Рома

Перші півфінальні матчі відбудуться 24-25 квітня, а матчі-відповіді - 1-2 травня.

Нагадаємо, у чвертьфіналі ЛЧ Ліверпуль знищив Манчестер Сіті з рахунком 5:1 за підсумком двох матчів, Рома зробила камбек сторіччя та вибила Барселону (4:4, гол на виїзді), Ювентус майже повторив подвиг римлян у грі з Реалом, але на останній хвилині Роналду реалізував скандальний пенальті (4:3), а Баварія спокійно пройшла Севілью (2:1).

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні Олімпійський у Києві. Призовий фонд турніру у цьому році складає 1,3 млрд доларів.

Переможець Ліги чемпіонів 2017/18 як представник УЄФА братиме участь у Клубному чемпіонаті світу ФІФА 2018, який пройде в Об'єднаних Арабських Еміратах, і також отримає право зіграти проти переможця Ліги Європи УЄФА 2017/18 в Суперкубку УЄФА 2018, який пройде в Талліні.

Дивіться: найкращі моменти півфіналів Ліги чемпіонів

Як повідомляв портал Знай.Спорт, УЄФА назвав команду тижня у Лізі чемпіонів, в якій не знайшлося місця Роналду та Мессі.