Футбол

Президент Динамо не поспішає святкувати перемогу в протистоянні з Янг Бойз

0

Ігор Суркіс вважає, що вся боротьба ще попереду

Президент київського Динамо Ігор Суркіс прокоментував перемогу його команди в першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів над швейцарським Янг Бойз (3:1).

"Звичайно, перемогти з рахунком 2:0 було б краще. Але добре, що забили в кінці зустрічі, встигли зібратися. У другому таймі повинні були забити ще пару м'ячів і закінчити це протистояння. А так, інтрига зберігається, ми пам'ятаємо торішній матч цієї команди, гру на штучному полі. Перевага є, тепер треба грамотно зіграти і вирішувати завдання виходу в наступний раунд.

Звичайно, я хотів би, щоб команда забивала якомога більше. У першому таймі грали більш сконцентровано, не було вільних зон, використовували сильні індивідуальні якості футболістів групи атаки. Ярмоленко забив чудовий м'яч, Мбокані... У другому таймі були три-чотири моменти, здавалося, ось-ось заб'ємо. Але в підсумку пропустили.

У футболі так буває. Можливо, цей м'яч робить нам додаткову послугу, маю на увазі, що ми будемо в матчі-відповіді сконцентрованими, зібраними, і ні в якому разі не подумаємо, що завдання виходу вирішено. Потрібно боротися з першої і до останньої хвилини", - цитує Суркіса офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував реакцію соцмереж на перемогу Динамо в першому матчі з Янг Бойз.

Фото: ФК Динамо

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Ігор Суркіс, Динамо, Янг Бойз, Ліга чемпіонів