ПСЖ - Баварія 3:0 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу Ліги чемпіонів

У середу, 27 вересня, в рамках 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів французький ПСЖ на своєму полі розгромив мюнхенську Баварію (3:0).

Господарям вдалося відкрити рахунок ще в дебюті зустрічі, коли на 2-й хвилині Дані Алвес потужним ударом відправив м'яч у сітку воріт опонента. Ще в першому таймі перевагу подвоїв Едінсон Кавані, після чого, вже в другій 45-хвилинці, добив суперника гол Неймара.

ПСЖ - Баварія 3:0
Голи: Алвес, 2, Кавані, 31, Неймар, 63

ПСЖ: Ареола - Алвес, Маркіньйос, Тьяго Сілва, Курзава - Рабіо, Верратті, Тьяго Мотта - Мбаппе, Кавані, Неймар

Баварія: Ульрайх - Кімміх, Зюле, Хаві Мартінес, Алаба - Відаль, Толіссо - Алькантара, Родрігес, Мюллер - Левандовскі

Попередження: Кімміх, Відаль, Алькантара, Верратті, Руді.

До вашої уваги огляд матчу, в якому ПСЖ не залишив шансів Баварії:

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував інші результати матчів середи в Лізі чемпіонів.