Реал - Боруссія Д 3:2 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу Ліги чемпіонів

У середу, 6 грудня, в рамках 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Реал вдома обіграв дормундскую Боруссію (3:2).

Ще на старті поєдинку господарям вдалося двічі вразити ворота Джмелів. Спершу на 8-й хвилині відзначився Борха Майорал, а ще через чотири хвилини свій 9-й гол в поточному турнірі забив і Кріштану Роналду. Боруссії вдалося зрівняти рахунок завдяки дублю Обамеянга, однак за кілька хвилин до фінального свистка Реал вирвав перемогу після точного удару Васкеса. Українець Андрій Ярмоленко вийшов на поле лише в компенсований час до другого тайму.

Реал - Боруссія Д 3:2
Голи: Майорал, 8, Роналду, 12, Васкес, 81 - Обамеянг, 43, 48

Реал: Навас - Начо, Варан (Асенсіо, 38), Рамос, Ернандес - Васкес, Ковачіч (Себальос, 58), Каземіро, Іско (Льоренте, 69) - Майорал, Роналду
Боруссія Д: Бюркі - Бартра (Топрак, 80), Папастатопулос, Суботіч, Шмельцер - Дауд, Шахін (Вайгль, 65) - Пулішіч, Кагава (Ярмоленко, 90+1), Геррейро - Обамеянг

Попередження: Бартра

До вашої уваги огляд матчу, в якому Реал вдруге впорався з Боруссією:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт публікував огляд матчу Шахтар - Манчестер Сіті.