Роналду не втомлюється бити рекорди: у грі з Баварією португалець перевершив легенду

0

Новий матч - новий рекорд

Нападник мадридського Реала Кріштіану Роналду не відзначався голом у матчі з Баварією, але все одно побив черговий рекорд. Португалець здобув 96-у перемогу у Лізі чемпіонів.

33-річний форвард перевершив досягнення легендарного воротаря Реала Ікера Касільяса, який зараз грає за Порту. Також матч проти Баварії став для португальця 151-м у ЛЧ. Кріштіану зрівнявся по зіграним зустрічам з екс-хавбеком Барселони Хаві, поступаючись все тому ж Касільясу.

Зазначимо, що перед грою з німцями Роналду відзначався в усіх матчах Ліги чемпіонів 2017/18. На його рахунку 15 голів.

Реал однією ногою у Києві

У рамках першого півфінального матчу Ліги чемпіонів Баварія в Мюнхені на "Альянц Арені" приймала Реал. Першими рахунок відкрили господарі після хитрого удару Йозуа Кімміха у ближній кут воріт Кейлора Наваса на 28-й хвилині.

На 44-й хвилині Марсело гарматним ударом з дальньої дистанції вирівняв становище, а після перерви на 57-й хвилині Марко Асенсіо вийшов один на один і прекрасним ударом вивів мадридців уперед.

Гра так і завершилася з рахунком 1:2 на користь Реала. Матч-відповідь відбудеться 1 травня на "Сантьяго Бернабеу".

Нагадаємо, у чвертьфіналі ЛЧ Ювентус майже повторив подвиг Роми у грі з Реалом, але на останній хвилині Роналду реалізував скандальний пенальті (4:3), а Баварія спокійно пройшла Севілью (2:1).

Дивіться: огляд матчу Баварія - Реал

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у першому півфіналі Ліги чемпіонів Ліверпуль впевнено обіграв Рому з рахунком 5:2.