Шахтар у видовищному матчі здолав Наполі

0

Гірники здобули важливі три очки на старті турніру

У середу, 13 вересня, домашнім матчем проти Наполі чемпіон України Шахтар стартував у новому сезоні Ліги чемпіонів.

З перших же хвилин поєдинку обидві команди стали грати у високому темпі, намагаючись взяти м'яч під контроль і захопити ініціативу. Перший удар в матчі трапився на 4-й хвилині, коли Тайсон вирішив пробити з-за меж штрафного, але його "постріл" пішов повз ворота. Обидві команди побоювалися одна одну в першій половині тайму, тому моментів біля воріт і Шахтаря, і Наполі було не так вже й багато. Однак вже на 15-й хвилині донецькій команді вдалося забити - Срна прострілив з флангу, Феррейра віддав тонкий пас на Тайсона, а бразилець підробив м'яч і точно пробив в кут воріт Рейни. 1:0. Уже через п'ять хвилин Тайсон міг робити дубль. Перехопивши м'яч в центрі поля, бразилець увірвався в чужу штрафну, але не зумів реалізувати вихід один на один.

У другій половині першого тайму в гру вже "ввімкнулися" гості. Перший по-справжньому небезпечний момент у володіннях П'ятова виник, коли Ордець мало не зрізав м'яч у власні ворота після прострілу гравця неаполітанців. Ну а вже під кінець тайму свою майстерність продемонстрував і голкіпер Шахтаря, витягнувши непростий удар Інсіньє. В цілому ж, захист Шахтаря діяв впевнено протягом усіх 45-ти хвилин, а особливо добре в нього виходило ловити форвардів суперника в офсайдну пастку.

У другому таймі підопічні Паулу Фонсека віддали ініціативу супернику і стали грати на контратаках. Один з таких контрвипадів на 56-й хвилині ледь не завершився голом - Феррейра не потрапив в ствір з вигідної позиції. Однак вже через дві хвилини аргентинець виправився. Чергова швидка атака господарів завершилася ідеальним навісом з флангу від Степаненка (!) точно на голову Феррейрі, який свої ударом подвоїв перевагу Шахтаря.

Після того, як донецька команда забила другий, гра на хвилин 15 "зупинилася". Моментів біля воріт і однієї і іншої команди не було, а ось гравці кілька разів чіплялися між собою в центрі поля, навіть створивши один раз невелику бійку. На щастя арбітру вдалося мирно вирішити все це. Проблеми в захисті Шахтаря почалися після виходу на заміну Дріса Мертенса. На 70-й хвилині бельгієць заробив пенальті, вдало підставившись під підкат Степаненко, після чого цей 11-метровий впевнено реалізував Милик.

В останні 15 хвилин забити могли і одні, і інші - Феррейра потрапив в штангу, на що Мілік відповів своїм неточним ударом з вигідної позиції. Ну а свій останній шанс Наполі мав уже за три хвилини до кінця основного часу, проте П'ятов зробив черговий класний сейв після "пострілу" Кальєхона, після чого Шахтар зумів утримати потрібний результат. Таким чином, Гірники набирають важливі три очки в матчі з прямим конкурентом за вихід. Такого старту ми від донецької команди і чекали!

Шахтар - Наполі 2:1
Голи: Тайсон, 15, Феррейра, 58 - Мілік, 72 (пенальті).

Шахтар: Пятов - Срна, Ордець (Хочолава, 90+2), Ракицький, Ісмаїлі - Фред, Степаненко - Марлос (Коваленко, 77), Тайсон, Бернард - Феррейра (Дентіньо, 88).

Наполі: Рейна - Хісай, Альбіоль, Кулібалі, Гулям - Гамшик (Мертенс, 61), Діавара, Зелінскі (Аллан, 67) - Кальєхон, Мілік, Інсіньє.

Попередження: Фред, Степаненко - Лоренцо Інсіньє, Мертенс, Кулібалі.

Нагадаємо, Інформаційний портал Знай.Спорт публікував результати матчів Ліги чемпіонів сезону-2017/2018.