Шахтар - Манчестер Сіті 2:1 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу Ліги чемпіонів

У середу, 6 грудня, в рамках 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар в Харкові здобув перемогу над Манчестер Сіті (2:1) і вийшов в плей-офф турніру.

Підопічні Паулу Фонсеки провели відмінний поєдинок і ще в першому таймі двічі вразили ворота опонента. Рахунок в матчі на 26-й хвилині відкрив Бернард, а ще через п'ять хвилин перевагу Гірників подвоїв Ісмаїлі. Гостям вдалося відквитати один м'яч уже в компенсований до другого тайму час, однак уникнути поразки у них не вийшло.

Шахтар - Манчестер Сіті 2:1
Голи: Бернард, 26, Ісмаїлі, 31 - Агуеро, 90+3 (пенальті)

Шахтар: П'ятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі (Азеведо, 64) - Фред, Степаненко - Марлос (Коваленко, 82), Тайсон, Бернард - Феррейра (Хочолава, 88)
Манчестер Сіті: Едерсон - Мангаля, Фернандіньо (Агуеро, 69), Адарабіойо - Даніло, Туре, Гюндоган, Фоден - Б. Сілва, Жезус, Сане (Діас, 62)

Попередження: Ракицький - Даніло, Гюндоган

До вашої уваги огляд матчу, в якому Шахтар перервав безпрограшну серію Ман Сіті:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що тренер Шахтаря присвятив перемогу над Манчестер Сіті президенту клубу.