Світ розділився на дві частини: Васкес та Бенатія висловились про пенальті

0

Кожен має право на свою думку

Мадридський Реал обламав Ювентусу фантастичний камбек завдяки реалізованому Кріштіану Роналду пенальті у доданий час.

Суддя Майкл Олівер призначив 11-метровий за фол Меді Банатія на Лукасі Васкесі. Головні герої цього епізоду поділились емоціями після матчу.

"Так, це був пенальті. Кріштіану віддав мені пас в штрафний, я збирався пробити, але захисник вибіг з-за спини і звалив мене. Тут все без питань. Обурення гравців Ювентуса зрозуміле, адже це було на останніх хвилинах. Для Реала ж цей поєдинок повинен стати уроком. Якщо розслабишся - поплатишся за це. Ліга чемпіонів нікого не прощає", - розповів гравець Реала.

У захисника Ювентуса інша думка щодо цього епізоду.

"Я випередив Васкеса збоку і вибив м'яч. Видно ж, як м'яч торкнувся мою ногу, після чого змінив напрямок. Васкес впав, тому що в тій ситуації йому більше нічого не залишалося робити. Призначити такі пенальті - абсурд. Ми просто стали жертвою ситуації, але все одно пишаємося тим, як зіграли", - висловився Бенатія.

Нагадаємо, після призначеного на 90+3 хвилині матчу пенальті Буффон оскаженів та отримав червону картку. Роналду реалізував 11-метровий та вивів Реал у півфінал Ліги чемпіонів.

На 37-й хвилині Юве вів у рахунку 0:2 після дублю Маріо Манджукіча. На 61-й хвилині Блез Матюйді, скориставшись помилкою Кейлора Наваса, і зовсім зробив  рахунок 0:3.

Коли справа йшла до додаткового часу Меді Бенатіа, на думку арбітра, порушив правила у своєму штрафному майданчику. Марокканець вдарив ногою по грудях Лукаса Васкеса. У підсумку англійський рефері Майкл Олівер призначив пенальті, а туринці почали сперечатися з арбітром. Більше за всіх кричав Джанлуїджі Буффон, якого суддя вилучив з поля. Вийшов у рамку Войцех Щенсни, якого Кріштіану Роналду переграв, хоч поляк і вгадав кут. 1:3 - Реал пройшов в півфінал Ліги чемпіонів.

Реал вигравав Лігу чемпіонів 12 разів (рекорд) та є чинним володарем трофею. У минулорічному фіналі, який відбувся у Кардіффі, мадридці обіграли Ювентус з рахунком 4:1. Реал став першим в історії клубом, якому вдалося виграти дві Ліги чемпіонів поспіль. У 2016 році "вершкові" перемогли у фіналі мадридський Атлетіко.

Ювентус двічі перемагав у Лізі чемпіонів. Востаннє "зебри" брали найпрестижніший клубний трофей Європи у 1996 році. Після цього туринці програли п'ять фіналів, останній - у 2017 році Реалу.

Дивіться: огляд матчу Реал - Ювентус

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у паралельному матчі Баварія зіграла внічию із Севільєю та вийшла у півфінал ЛЧ.