Тоттенгем - Боруссія 3:1 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу Ліги чемпіонів

У середу, 13 вересня, в матчі 1-го туру групової стадії Ліги чемпіонів, Боруссія Д на виїзді поступилася Тоттенгему (1:3).

Господарі відкрили рахунок вже на 4-й хвилині зусиллями корейця Сон Хин Міна. А ось на 11-й хвилині зустрічі красивим обвідним ударом свій перший гол за Боруссію забив українець Андрій Ярмоленко. Після цього Тоттенгем ще двічі зумів вразити ворота німецької команди, і здобув таким чином важливу перемогу.

Тоттенгем - Боруссія Д 3:1
Голи: Сон Хин Мін, 4, Кейн, 15, 60 - Ярмоленко, 11.

Тоттенхем: Льоріс - Альдервейрельд, Санчес, Вертонген - Орьє, Дайер, Дембеле, Девіс - Еріксен, Сон Хин Мін (Сіссоко, 83) - Кейн (Льоренте, 87).

Боруссія Д: Бюркі - Піщек, Папастатопулос, Топрак (Загаду, 80), Тольян - Дауд (Кастро, 72), Шахін - Ярмоленко, Кагава (Гетце, 66), Пулішіч - Обамеянг.

Попередження: Дайер, Вертонген - Тольян, Кастро.

Вилучення: Вертонген, 90+2.

До вашої уваги огляд матчу, в якому гол Ярмоленка не допоміг його команді здобути очки на виїзді:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв всі результати ігрового дня Ліги чемпіонів.