Футбол

УЄФА дозволив грати у Лізі Чемпіонів двом клубам з одним власником

0

Німецький РБ Лейпциг та австрійський Зальцбург зможуть грати у Лізі Чемпіонів

УЄФА дозволив німецькому РБ Лейпцигу та австрійському Зальцбургу у наступному сезоні зіграти у Лізі Чемпіонів, не дивлячись на те, що клуби мають одного власника. Нагадаємо, що обидва колективи належать австрійській компанії Ред Булл. 

Зазначимо, що правила УЄФА забороняють виступати двом клубам, які належать одній людині або ж компанії.

Орган УЕФА по фінансовому контролю клубів ретельно проаналізував ситуацію з двома клубами та не знайшов порушення регламенту, повідомляє офіційний сайт футбольної асоціації.

-Після ретельного розслідування, а також кількох важливих змін в керівництві і в структурі клубів. Насамперед, мова йде про фінансування, персонал, спонсорські угоди, а також корпоративні питання. Комітет вважає, що жодна фізична або юридична особа більше не робить вирішального впливу на більш ніж один клуб, який бере участь в клубному турнірі УЄФА, - йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, що РБ Лейпциг посів друге місце у німецькому чемпіонаті та напряму потрапив до групового етапу Ліги Чемпіонів. В свою чергу чемпіон Австрії – Зальцбург повинен пройти кваліфікацію, аби потрапити до групового етапу найпрестижнішого клубного турніру Старого світу.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що стали відомі результати жеребкування перших раундів відбору до Ліги Чемпіонів

Фото Getty Images

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
РБ Лейпциг, Зальцбург, Ліга Чемпіонів, УЄФА