Воротар Бенфіки встановив два рекорди Ліги чемпіонів

0

Міле Свілар надовго запам'ятає цей вечір

Голкіпер Бенфіки Міле Свілар оновив два рекорди Ліги чемпіонів у виїзному матчі з Манчестер Юнайтед (0:2).

Як повідомляє GameBet.news, на 15-й хвилині воротареві португальської команди вдалося відбити пенальті у виконанні Антоні Марсьяля, що дозволило йому увійти в історію Ліги чемпіонів, як наймолодшому кіперу, який відбив пенальті в матчі цього турніру. На той момент йому було 18 років і 65 днів.

Крім того, Свілар встановив і ще один, вже не такий приємний для нього, рекорд. В кінці першого тайму м'яч потрапив в штангу після удару півзахисника МЮ Неманьї Матіча, потім відскочив у спину Свілара і залетів у ворота. На голкіпера був записаний автогол. І воротар тут також став наймолодшим гравцем, який відзначився автоголом у матчі Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що захисник ПСЖ повторив досягнення 24-річної давності в Лізі чемпіонів.