Є ще 90 хвилин: наївний Гвардіола вірить в чудеса

0

Ман Сіті готує грандіозний камбек

Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола поділився враженнями від матчу Ліги чемпіонів проти Ліверпуля, в якому його команда програла з рахунком 3:0.

"Ми не створили гольових моментів, оскільки Ліверпуль глибоко оборонявся. Нам потрібно було забити один гол, але ми це зробити не змогли. Тепер ніхто не вірить, що Манчестер Сіті вийде у півфінал Ліги чемпіонів. Ми спробуємо переконати себе в зворотному завтра. Я вірю в свою команду. Вона багато мені демонструвала по ходу цього сезону. У нас попереду 90 хвилин. Ми спробуємо зробити це в матчі-відповіді", - висловився Гвардіола.

Гра-відповідь відбудеться 10 квітня у Манчестері. Команді Гвардіоли потрібно забивати три голи і не пропустити, щоб хоча б перевести гру в оверт-тайм.

Нагадаємо, команда Юргена Клоппа відразу віддала ініціативу гостям, але до хвилини 10-ї вирівняла гру, що вилилося у забитий гол. Мохамед Салах чудово зіграв у штрафному майданчику гостей і відкрив рахунок у матчі на 12-й хвилині. Вже на 21-й хвилині рахунок на табло став 2:0 - це Алекс Окслейд-Чемберлейн, включивши "гармату" розпечатав дев'ятку воріт Едерсона. А на 31-й хвилині Садіо Мане чудово замкнув навіс Салаха і зробив рахунок 3:0. Ось такий своєрідний "бліцкриг" Ліверпулю німця Юргена Клоппа вдалося зробити.

Манчестер Сіті жодного разу не перемагав у Лізі чемпіонів. Найвище досягнення "городян" - півфінал турніру у 2016 році. Тоді манчестерці поступились майбутньому чемпіону Реалу.

Ліверпуль є п'ятиразовим переможцем Ліги чемпіонів. Востаннє англійська команда перемагала у найпрестижнішому клубному турнірі Європи у 2005 році. Тоді Ліверпуль відігрався після рахунку 0:3 на користь Мілана.

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні Олімпійський у Києві.

Дивіться: огляд матчу Ліверпуль - Манчестер Сіті

Як повідомляв портал Знай.Спорт, у паралельному матчі Барселона обіграла Рому з рахунком 4:1 завдяки двом автоголам.