Зідан: Моє серце належить Реалу

0

Коуч мадридської команди в захваті від нинішнього сезону

Головний тренер мадридського Реала Зінедін Зідан після закінчення поєдинку з Ювентусом (4:1) відвідав післяматчеву прес-конференцію, на якій відповів на питання журналістів:

"Я дуже радий і вдячний цьому великому клубу за те, щоб він дав мені можливість тренувати таких блискучих футболістів. Я просто щасливий. Таке відчуття, що ось-ось подамся в танок. І цим почуттям я теж зобов'язаний клубу. Тут я вдома, моє серце належить цьому клубу. Тепер важливо вдосталь насолодитися тим, чого ми добилися.

Перший тайм був більш рівним. Ювентус почав дуже потужно і часто володів м'ячем. У другій половині перевага була на нашому боці. У перерві я сказав гравцям, щоб вони продовжували слідувати плану, енергійніше пресингували і пасували. Після перерви ми показали видовищний футбол. Гра в пас і рух були фантастичними. Нелегко забити чотири голи такій команді, як Ювентус.

Я частина цієї команди. Запорука нашого успіху в тому, що кожен був важливою ланкою в цьому сезоні. Кожен вніс свій внесок. Мої гравці чудово відчувають один одного. Коли є це і талант, у тебе великі шанси на успіх.

Я дуже радий. Сезон вийшов видатним. Ми виграли чемпіонат в останньому турі, два рази поспіль зіграли у фіналі Ліги чемпіонів, що дуже непросто. У нас був гідний суперник. Перший тайм був важким, але в другому ми показали свій клас. Ми надавали набагато більше тиску і фізично перевершували суперника", - цитує Зідана офіційний сайт УЄФА.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт публікував найяскравіші фото фіналу Ліги чемпіонів.