Футбол

Зідан: Реал готовий до бою

0

Головний тренер Реалу поділився очікуваннями від фіналу Ліги чемпіонів

Головний тренер Реалу Зінедін Зідан повідомив, що його команда не буде нічого змінювати у фіналі.

"Не збираємося нічого міняти взагалі. Ми поговоримо про майбутній матч, але на цьому все. Нічого не зміниться і не повинно змінюватися. Ми будемо робити те, що робили завжди, а далі подивимося.

Я чекаю відкритої гри від обох команд. Я грав в Турині, грав у Ювентусі, мені відомо про катеначчо, але це просто не про Юве. Чекаю гри на зустрічних курсах.

Ми багато матчів програли, тому що я добре знайомий з поразками. Те ж саме стосується Ювентусу. Постараємося показати свою гру. Знаємо, що нам буде протистояти прекрасна команда. Всі любителі футболу хочуть побачити хороший фінал.

Мої відчуття... якби в дитинстві мені хтось сказав, що мені доведеться все це випробувати, я б не повірив. Але я проживаю ці моменти і отримую насолоду. Мені подобається те, що відбувається з усіма нами.

Я просто тренер, ще один член колективу. Здорово, що після Мілана нас чекає ще один фінал. Команда готова до бою. Ми добре знайомі з тиском. Ми завжди фаворити, хоча у фіналах фаворитів немає. Шанси рівні. Можливо все", - сказав Зідан.

Як повідомляв Знай.Спорт, Реал представив промо-ролик до матчу з Ювентусом.

Автор матеріалу: 
Ярослав Мар'янко
Теги: 
Ювентус, Реал, Лига чемпионов