Інші

Київ завершує підготовку до міжнародної велогонки Race Horizon Park

0

Міжнародна велогонка Race Horizon Park 2017 відбудеться в Києві 26-28 травня

26 травня Race Horizon Park відкриється чоловічою одноденкою категорії 1.2 Horizon Park Race for Peace на олімпійському кільці в Чабанах.

27 травня, на День Києва, програма продовжиться чоловічою гонкою Horizon Park Race Maidan (категорія 1.2) зі стартом і фінішем на Хрещатику, а також жіночим стартом Horizon Park Women Challenge, який пройде по тому ж маршруту.

28 травня відбудуться чоловіча одноденка Horizon Park Classic (категорія 1.2, старт і фініш на вулиці Миколи Грінченка, 4), жіноча гонка VR Women ITT в Вишгородському районі Києва, і аматорський Відкритий кубок Києва в категорії Masters, який пройде по трасі Horizon Park Classic в Солом'янському районі.

"На зміну конкурсу Євробачення в Київ приходить "велобачення", коли Київ стане магнітом і збере на своїх вулицях кращих велосипедистів 29 команд з різних країн. Це яскравий маркер того, що Київ стає центром культурного і спортивного життя Європи", – вважає Олександр Башенко, президент Федерації велоспорту України та голова організаційного комітету Race Horizon Park.

У чоловічому сегменті для участі в Race Horizon Park зареєструвалися 22 команди, серед яких 13 зарубіжних (команди з Азербайджану, Білорусі, Данії, Ізраїлю, Казахстану, Польщі та США) і 9 українських.

На даний момент для участі в жіночих стартах на Race Horizon Park вже зареєструвалися 7 зарубіжних команд з 5 країн, серед яких Білорусь, Великобританія, Чехія, Ізраїль, Литва та Польща.

27 і 28 травня з нагоди проведення велогонок в Києві буде перекрито ряд вулиць. 27 травня з 10:00 до 18:00 будуть повністю перекриті Європейська площа, вулиця Хрещатик, бульвар Тараса Шевченка. Далі гонка піде по Проспекту Перемоги до розвороту на метро Нивки. Там рух буде перекрито на п'ять хвилин під час проходження групи. 28 травня з 10:00 до 16:00 буде перекрито вулиці Миколи Грінченка, Кіровоградська, проспект Лобановського, вулиця Головка і Протасів Яр.

Нагадаємо, на Race Horizon Park пройдуть також дві жіночі велогонки.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, в рамках Race Horizon Park в Києві пройде гонка для велолюбителів.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Київ, Race Horizon Park 2017