Інші

Найкращий велогонщик світу провалив тест на допінг

0

У допінг-пробі Крістофера Фрума виявлена велика доза сальбутамолу

Чотириразовий чемпіон Тур де Франс Крістофер Фрум здав позитивну допінг-пробу на вміст речовини сальбутамол під час багатоденки Вуельта-2017.

Як повідомляє Insidethgames, проба була здана спортсменом 7 вересня. У ній виявлено доза сальбутамолу, яка в два рази перевищує допустимий ліміт.

Міжнародний союз велосипедистів (UCI) вже почав розслідування і зажадав від Фрума пояснень.

"Всі знають, що у мене є астма. Я іноді використовую ліки від неї, але завжди в допустимих рамках. Під час Вуельти мені стало гірше, так що після поради лікаря команди я подвоїв дозу ліків. Але, як і завжди, я ретельно стежив за тим, щоб не перебільшити дозу.

Я дуже серйозно ставлюся до своєї лідерської позиції у велоспорті. UCI надходить абсолютно правильно, почавши розслідування. Я і Sky надамо їм всю необхідну інформацію", - розповів Фрум.

Нагадаємо, що Фрум в 2017 році виграв дві престижні багатоденки - Тур де Франс і Вуельту. Якщо ж йому не вдасться пояснити UCI те, яким чином в його допінг-пробі виявилася велика доза сальбутамолу, то він може отримати серйозне покарання.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що українські велогонщики завоювали чотири медалі на чемпіонаті Європи.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Крістофер Фрум, допінг, велоспорт