Інші

Нідерландський велогонщик виграв престижну багатоденку Джиро д'Італія

0

Том Дюмулен вирвав перемогу в загальному заліку на останньому етапі

В Італії завершилася знаменита велобагатоденка Джиро д'Італія-2017. За підсумками змагань перше місце зайняв представник Нідерландів і команди Team Sunweb Том Дюмулен.

Варто сказати, що перед останнім стартом нідерландець поступався своїм суперникам в загальному заліку, проте, завдяки успішному виступу на фінальній "розділці", Дюмулен вийшов в лідери загального заліку і завоював головний приз.

Друге місце на багатоденці зайняв колумбієць Наїр Кінтана з Movistar, а третє - італійський гонщик команди Bahrain-Merida Вінченцо Нібалі. Найкращим в гірській класифікації став іспанець Мікел Ланда з команді Sky, майку найкращого спринтера завоював колумбієць Фернандо Гавірія з Quick-Step Floors, а найкращим молодим гонщиком став Боб Юнгес з Quick-Step Floors.

Варто відзначити, що Дюмулен став першим за останні 37 років нідерландцем, який виграв Гран Тур - останнім до нього був легендарний Йооп Зотемелк, який виграв Тур де Франс в 1980 році.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що українська велосипедистка виграла другий етап Кубка світу.