Інші

Українка виграла чемпіонат Європи з маунтинбайку

0

Підсумковий час нашої спортсменки - 1:24:36

У неділю, 30 липня, на чемпіонаті Європи з маунтинбайку в олімпійській дисципліні крос-кантрі українська велогонщиця Яна Беломоїна здобула впевнену перемогу на альпійській трасі в італійському Дарфо-Боаріо-Терме.

24-річна спортсменка з Луцька була запрошена на старт першої, так як саме вона очолює рейтинг UCI в крос-кантрі. Дворазова учасниця Олімпійських ігор вирвалася в лідери вже на першому колі і поступово нарощувала свою перевагу. 6 кіл дистанції Яна на відміну від своїх суперниць проїхала безпомилково. Лінда Індерганд і Полін Ферран-Прево, які переслідували нашу велосипедистку, не обійшлися без падінь.

В результаті Беломоїна фінішувала з величезним запасом. На фініші нашої гонщиці навіть вручили український прапор, з яким трапився невеликий казус. Справа в тому, що стяг заплутався в колесах і заблокував заднє колесо. Яні довелося взяти байк в руки і фінішувати саме таким чином. Її підсумковий час - 1:24:36, інформує Xsport.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українська велосипедистка виграла другий етап Кубку світу.