Інші

Українські спортсмени не потрапили на подіум головної гонки Race Horizon Park 2017

0

26-28 травня в Києві пройшла міжнародна серія велогонок

У суботу, 27 травня, на Хрещатику відбулася головна велогонка серії  Race Horizon Park – чоловіча одноденна гонка Horizon Park Race Maidan, яку вперше за всю історію виграв іноземець, датчанин Расмус Есмань Гіннеруп з команди Aura Energi-CK Aarhus.

Другим фінішував поляк Гжегож Степняк з команди Wibatech, а третє місце зайняв білорус Дмитро Жигунов з Rcop Belarus.

Українці Віталій Буц з Kolss і Юрій Метлушенко, який виступав за національну сборнуб України, зайняли 4-е і 5-е місця.

Зірковим гостем гонки Race Horizon Park Maidan став єдиний український велогонщик в командах WorldTour Андрій Гривко, який виступає за команду Astana.

Також в цей день пройшла жіноча гонка Race Horizon Women Challenge, яку виграла спортсменка зі Словаччини Альжбета Павлендова, другою завершила гонку білоруска Таїсія Насковіч з Team Minsk Cykling Club, а третє місце посіла українка Марина Іванюк, яка виступала за національну збірну.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українські велосипедисти виграли дві гонки третього дня Race Horizon Park 2017.