Інші

Українські велосипедисти виграли Race Horizon Park 2017

0

Українські спортсмени стали тріумфаторами гонок

Останній день міжнародної серії велогонок Race Horizon Park 2017, які проходили в Києві 26-28 травня, завершився перемогою українських спортсменів.

Так, чоловічу одноденну гонку Horizon Park Classic виграв Олександр Превар з української команди Kolss Cycling Team. Другим фінішував Єгор Деменьтьев з команди ISD-Jorbi Continental Team, а третє місце посів Сергій Лагкуті з команди Kolss Cycling Team.

У гонці брали участь 21 команда: 11 зарубіжних з 9 країн і 9 українських.

Також 28 травня відбулася жіноча гонка в програмі VR Women ITT – індивідуальна гонка з роздільним стартом.

Гонку виграла Анна Соловей, яка виступає за українську команду Lviv Region Team. Друге місце зайняла Ольга Шекель з команди Ukraine National Team, а третє – Валерія Кононенко (команда Ukraine National Team).

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українська велосипедистка виграла другий етап Кубка світу.