Інші

В рамках Race Horizon Park в Києві пройде гонка для велолюбителів

0

Міжнародна велогонка Race Horizon Park 2017 відбудеться в Києві 26-28 травня

28 травня в Києві в рамках міжнародної велогонки Race Horizon Park 2017 відбудеться гонка для велолюбителів в категорії Masters. Змагання отримає статус Відкритого кубка Києва.

Лінія старту-фінішу буде розташована на вулиці Миколи Грінченка, 4, біля території бізнес-центру Horizon Park. Протяжність гонки складе 41 кілометр (5 кіл), старт – 11:30.

Взяти участь в гонці може кожен бажаючий. Необхідно лише підтвердити наявність медичної довідки і ліцензії Федерації велоспорту України, а також сплатити стартовий внесок (550 грн.).

Відкриє велогонку і проведе майстер-клас для учасників легендарний український велогонщик Андрій Гривко, переможець Тур де Франс в командному заліку, який виступає зараз за команду Астана і єдиний спортсмен, який представляє Україну в протурі.

"Ми дуже раді, що гонка Masters пройде в рамках Race Horizon Park і в цьому році і що першим зоряним її учасником стане Андрій Гривко. Це створить високий рівень конкуренції серед спортсменів і спонукатиме їх показати кращі результати. Ми вдячні Андрію Гривко за такий жест в сторону розвитку аматорського велоспорту і поваги наших ветеранів", – говорить Олександр Башенко, президент Федерації велоспорту України та голова організаційного комітету Race Horizon Park.

Нагадаємо, на Race Horizon Park пройдуть також дві жіночі велогонки.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, велогонка Race Horizon Park вперше пройде по найдовшому міському кільцю.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Київ, Race Horizon Park