Інші

Велогонка Race Horizon Park підніме категорію

0

Серія велогонок Race Horizon Park, яка вже шість років поспіль проводиться в Києві, в 2018 році підніме категорію

У попередні роки гонки Race Horizon Park мали категорію 1.2 Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), найнижчу для інтернаціональних гонок, а в 2018 році Race Horizon Park підніме категорію до 1.1, що відкриє нові можливості змагань.

"Ми прийняли одноголосне рішення підняти категорію наших гонок до 1.1. Цей крок назрівав давно. Ми довго тримали категорію 1.2, щоб дозволити регіональним і клубним командам з різних куточків України брати участь в Race Horizon Park. Але продовжувати заявлятися як гонка 1.2 після шести років успішного проведення стартів було б топтанням на місці. Ми хочемо розвивати Race Horizon Park як міжнародний бренд, саме тому ми не можемо собі цього дозволити", – говорить Олександр Башенко, голова організаційного комітету Race Horizon Park і президент Федерації велоспорту України.

Так, вперше в історії міжнародних гонок на території України в нашу країну зможуть приїхати команди вищого дивізіону світового велоспорту World Tour, які беруть участь в Тур де Франс, Джиро д'Італія та інших провідних змаганнях велосипедного світу. Число команд World Tour в пелотоні Race Horizon Park за правилами UCI може становити до 50% від загального числа учасників. У свою чергу, немає ніяких обмежень щодо участі команд про континентального та континентального дивізіону (до них відносяться українські Kolss Cycling Team з Києва та ISD-Jorbi з Донецька), а також національних збірних.

"Якщо ми хочемо голосно заявити про себе на міжнародній арені, то нам потрібно проводити змагання найвищого рівня. Завдяки підвищенню категорії Race Horizon Park українські вболівальники зможуть на власні очі побачити світових зірок першої величини. Так підвищення категорії допоможе і Race Horizon Park, і всьому українському велоспорту", – додав Башенко.

Нагадаємо, 26-28 травня в Києві пройшла серія міжнародних велогонок Race Horizon Park 2017. Horizon Park Race for Peace в Чабанах виграв український гонщик Михайло Кононенко (Kolss Cycling Team), на Horizon Park Race Maidan першим приїхав датчанин Расмус Есмань Гіннеруп (Team Aura Energi), а Horizon Park Classic виграв українець Олександр Превар (Kolss Cycling Team).

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українські велосипедисти виграли дві гонки третього дня Race Horizon Park 2017.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
Race Horizon Park, Київ