Інші

Визначився новий чемпіон України з велогонок серед чоловіків

0

Чемпіонат України з велоспорту проходить в Буковелі

У другий день чемпіонату України з велоспорту в Буковелі відбулася одна з головних гонок всього турніру – індивідуальна гонка з роздільного старту у чоловіків.

Весь подіум зайняли представники київської команди Kolss, а виграв гонку і став новим чемпіоном України в цій дисципліні – Олександр Поливода.

Другим фінішував минулорічний чемпіон Андрій Василюк, а третій результат показав Олександр Превар, для якого цей рік поки найуспішніший в його кар'єрі.

У відсутності найвідомішого гонщика України Андрія Гривко, який готується до Tour de France, абсолютними фаворитами цієї гонки були представники команди Kolss.

"Траса була дуже складна. Навіть важча, ніж в минулому році, через те, що прибрали один рівнинний візок. В принципі, цю гонку цілком можна навіть назвати гірською. Нам ще пощастило, що дощ, який був вранці, все ж закінчився перед нашим стартом. Хоча все одно доводилося їхати акуратніше і трохи пригальмовувати на віражах. Але на прямиках можна було розганятися і до 100 км/год. Тим паче, що у нашої команди дуже хороші дощові покришки", – прокоментував гонку Олександр Поливода.

Підсумкові результати гонки з роздільного старту у чоловіків:

  1. Олександр Поливода (Одеська обл., Kolss) - 1:05:54
  2. Андрій Василюк (Київ, Kolss) + 0:13
  3. Олександр Превар (Київ, Kolss) +0: 28
  4. Андрій Братащук (Київ, Kolss) +1: 24
  5. Сергій Лагкуті (Київ, Kolss) + 1:40
  6. Максим Васильєв (Донецька обл.) + 1.58

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, досвідчена велосипедистка стала переможницею чемпіонату України.

Автор матеріалу: 
Катя Тугушева
Теги: 
велогонка, Чемпіонат України