Футбол

Динамо ремонтує свій стадіон для Олімпіка і під фінал жіночої Ліги чемпіонів

0

Головний фронт робіт буде проведено в найближчі півтора місяця до початку нового футбольного сезону

У середу, 31 травня, стало відомо, що столичний клуб взявся за реконструкцію своєї клубної арени. Директор стадіону імені Валерія Лобановського Юрій Піхтовников так це прокоментував.

- Потреба проведення капітального ремонту виникла з двох причин. Необхідно через вік та технічний стан оновити зовнішній і внутрішній вигляд арени, ще один важливий фактор - проведення на нашому стадіоні в травні наступного року фіналу жіночої Ліги чемпіонів. Президент Динамо Ігор Суркіс затвердив обсяги та порядок проведення робіт. Плануємо замінити всі сидіння на стадіоні, крім тих, які в центральному секторі з відкидними спинками. Таких 1500, вони знаходяться в дуже хорошому стані і міняти їх немає сенсу. Решта 15300 підлягають заміні. Ремонтуємо сходинки, які знаходяться під сидіннями, металеві каркаси, на яких встановлюються сидіння, всі сходи в чаші стадіону, підпірні стінки. Все це потім буде заново пофарбовано і набуде приємного вигляду. Місткість стадіону при цьому залишиться незмінною - 16800 глядачів.

В яких кольорах будуть оновлені трибуни? Як і раніше, в блакитних і білих. Незмінними залишаться і написи на віражах 1927 та Київ. Окрім цього замінимо доріжки по периметру футбольного поля. Гумове покриття закуплено в Італії, виробник той самий, що і нинішнього покриття, але якість на порядок вища. Його товщина 6 міліметрів, воно більш зносостійке, і виконане у двох кольорах - темно-синьому і блакитному. Все це помітно освіжить зовнішній вигляд стадіону, додасть йому яскравих фарб.

Ще будемо ремонтувати футбольний газон. Частину пересіємо, а 500 квадратних метрів покриття замінимо. Новий газон буде задовольняти найвищим вимогам УЄФА.

Що підлягає ремонту за межами ядра стадіону? Доріжки, по яких глядачі проходять на трибуни, громадські туалети. А почали з освітлювальних опор. Їх планове обстеження проводиться кожні три роки, а зараз замовили в інституті сталевих конструкцій імені Шимановського рекомендації щодо поліпшення їх якості та стану. Працюють близько 20 осіб, за підсумками укладення яких буде визначено підрядника для виконання необхідних робіт. На рівень освітленості це не вплине, потужність залишиться колишньою - 1400 люкс. Але вплине на безпеку, адже під опорами заввишки 60 метрів знаходяться тисячі людей. Відремонтуємо колонаду, на ній пішла невелика тріщина та осад. Проведемо косметичний ремонт офісної будівлі клубу.

Щодо термінів виконання всіх робіт, то перший етап, пов'язаний з освітлювальними вишками, ми почали наприкінці квітня. Зараз, по закінченню футбольного сезону, приступили до трибун. Ці роботи виконує компанія Солстрой, одна з найбільших у Києві. Ми плануємо встигнути до початку нового футбольного сезону, тобто до 15 липня. Повністю ж реконструкція буде завершена до 1 серпня. На новий сезон підписаний договір про наміри з Олімпіком про проведення домашніх матчів цим клубом на нашому стадіоні.

Ще один комплекс робіт проведемо на початку наступного року. Це ремонт роздягалень та підтрибунних приміщень. Також безпосередньо на фінальний матч, згідно з вимогами УЄФА, над центральною трибуною на 500 глядачів буде встановлено тимчасове накриття. Але найголовніший фронт робіт буде проведений у найближчі півтора місяця, до початку нового футбольного сезону.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, можливий тренер Динамо визначився з помічниками.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Динамо, Олімпік, стадіон