Інші

The International 2017: Результати другого дня закритих кваліфікацій

0

Знай.Спорт представляє підсумки другого дня закритих відбіркових до головного кіберспортивного турніру року

У понеділок, 26 червня, стартували закриті кваліфікації до чемпіонату світу з кіберспортивної дисципліни Dota 2 - The International 2017.

Раніше Знай.Спорт повідомляв результати першого дня відбіркових, тепер же практично у всіх регіонах визначилися учасники плей-офф.

На жаль, єдина українська команда, Natus Vincere, завершила свій шлях на кваліфікації до TI7. Народжені перемагати не зуміли вийти до другої частини закритих відбіркових, закінчив групову стадію змагань на п'ятому місці. У вирішальній зустрічі за вихід в плей-офф NaVi поступилися колективу Vega Squadron. Таким чином в СНД-регіоні стала відома четвірка команд, які посперечаються за один слот на The International: Vega, M19, Team Spirit, Empire.

У регіоні Південно-Східної Азії команда TNC Pro Team зайняла перше місце на груповій стадії, чим забезпечила собі пряму путівку в Сіетл. Ще чотири колективи (Fnatic, Mineski, Clutch Gamers і Exacration) посперечаються за ще два слоти на TI7 в стадії плей-офф.

В європейських кваліфікаціях також вже визначився ще один учасник TI7 - ним став колектив Team Secret. За регламентом змагань в плей-офф Європи буде розіграний ще один слот між командами Singularity, Planet Dog, Danish Bears і mousesports.

Ще одні фаворити свого регіону (на цей раз Північної Америки), команда NP, також забезпечила собі місце на головному турнірі року. Envy і компанія пройшли першу стадію відбору з результатом 9-1, залишивши позаду Team Freedom, Planet Odd, Complexity і Digital Chaos. Саме останні чотири команди визначать між собою в плей-офф ще одного учасника TI7 від північноамериканського регіону.

У самому слабкому і самому непередбачуваному регіоні відбору, Південній Америці, теж стали відомі учасники другого етапу - раунду плей-офф. Ними стали Midas Club, SG e-sports, Infamous і Mad Kings. Для цього регіону організатори турніру залишили всього одну путівку на мейн-івент, тому боротьба за цей слот, напевно, буде дуже спекотною.

І нарешті, Китай, як це зазвичай, відстає від всіх інших регіональних кваліфікацій. У Піднебесній вся боротьба ще попереду, проте вже визначилися деякі фаворити групового етапу - це LGD Gaming і IG.Vitality, які поки що мають показники 3-1. Тут варто також відзначити не дуже впевнений старт одного з претендентів на успіх - команди Vici Gaming Jeremy.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував онлайн-трансляції закритих кваліфікацій The International 2017.

Фото: flickr.com

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
The International, TI7, Dota 2, кіберспорт, закриті кваліфікації