Інші

The International 2017: Результати матчів кіберспортивного турніру

0

Знай.Спорт представляє результати матчів турніру по Dota 2

З 2-го по 12 серпня в американському місті Сіетл пройшов чемпіонат світу з кіберспортивної дисципліни Dota 2 - The International 2017.

Найкращі команди з усього світу боролися за звання чемпіона, а також за неймовірний призовий фонд - понад 24 мільйонів доларів.

Підсумкові місця команд на The International 2017:

17-18. Hellraisers, Fnatic - $61,405
13-16. Infamous, Cloud9, Execration, iG.Vitality - $122,811
9-12. Digital Chaos, TNC Pro team, Evil Geniuses, Team Secret - $368,432
7-8. Team Empire, OG - $614,054
5-6. Invictus Gaming, Virtus.pro - $1,105,297
4. LGD Gaming - $1,719,351
3. LGD.Forever Young - $2,579,026
2. Newbee - $3,929,945
1. Team Liquid - $10,807,349

До вашої уваги розклад і результати матчів The International 2017:

Плей-офф

13 серпня

Гранд-фінал

1:00 Newbee - Team Liquid 0:3

12 серпня

Фінал нижньої сітки

20:00 Team Liquid - LGD.Forever Young 2:1

12 серпня

Нижня сітка

2:00 Team Liquid - LGD 2:0

11 серпня

Нижня сітка

20:00 Invictus Gaming - LGD Gaming 0:2

Верхня сітка

23:00 Newbee - LGD.Forever Young 2:1

12 серпня

Нижня сітка

2:00 Team Liquid - LGD 2:0

11 серпня

2:00 Virtus.Pro - Team Liquid 1:2
5:00 Матч всіх зірок

10 серпня

Нижня сітка

20:00 Team Empire - Team Liquid 0:2
23:00 OG - LGD Gaming 0:2

10 серпня

Верхня сітка

2:00 Invictus Gaming - Newbee 1:2
5:00 LGD.Forever Young - Virtus.pro 2:0

9 серпня

Нижня сітка

20:00 TNC Pro Team - OG 0:2
23:00 LGD Gaming - Digital Chaos 2:0

9 серпня

Нижня сітка

2:00 Team Liquid - Team Secret 2:1
5:00 Evil Geniuses - Team Empire 0:2

8 серпня

Верхня сітка

20:00 LGD.Forever Young - TNC Pro Team 2:0
23:00 LGD Gaming - Virtus.pro 0:2

8 серпня

Нижня сітка

2:00 Team Secret - Execration 1:0
3:00 Cloud9 - Team Empire 0:1
4:00 OG - Infamous 1:0
5:00 iG.Vitality - Digital Chaos 0:1

7 серпня

Верхня сітка

20:00 Team Liquid - Invictus Gaming 1:2
23:00 Newbee - Evil Geniuses 2:0

Груповий етап

Група А

#

Команда

Перемоги/поразки

Очки

1.

Team Liquid

13-3

13

2.

LGD Gaming

12-4

12

3.

Evil Geniuses

11-5

11

4.

TNC Pro Team

9-7

9

5.

Team Secret

7-9

7

6.

iG.Vitality

7-9

7

7.

Team Empire

6-10

6

8.

Infamous

5-11

5

9.

Fnatic

2-14

2

 

Група B

#

Команда

Перемоги/поразки

Очки

1.

LGD.Forever Young

14-2

14

2.

NewBee

11-5

11

3.

Virtus.pro

10-6

10

4.

Invictus Gaming

10-6

10

5.

OG

9-7

9

6.

Cloud9

6-10

6

7.

Digital Chaos

6-10

6

8.

Execration

5-11

5

9.

HellRaisers

1-15

1

 

2 серпня

19:00 Evil Geniuses - TNC Pro Team 1:1
19:00 Team Liquid - iG.Vitality 2:0
19:00 LGD-GAMING - Fnatic 2:0
19:00 Team Secret - Team Empire 1:1
21:00 OG - Cloud9 2:0
21:00 Newbee - Invictus Gaming 1:1
21:00 Virtus.pro - Digital Chaos 2:0
21:00 LGD.Forever Young - Execration 2:0
23:00 Team Secret - Infamous 1:1
23:00 Team Liquid - Fnatic 2:0
23:00 LGD-GAMING - Team Empire 2:0
23:00 Evil Geniuses - iG.Vitality 1:1

3 серпня

0:40 Newbee - Cloud9 2:0
0:40 OG - Digital Chaos 1:1
0:40 Virtus.pro - Execration 1:1
0:40 LGD.Forever Young - HellRaisers 2:0
3:00 Evil Geniuses - Team Liquid 1:1
3:00 LGD-GAMING - Team Secret 2:0
3:00 TNC Pro Team - Fnatic 2:0
3:00 Team Empire - Infamous 1:1

19:00 Newbee – OG 1:1
19:00 Virtus.pro – LGD.Forever Young 0:2
19:00 Invictus Gaming – Digital Chaos 2:0
19:00 Execration – HellRaisers 1:1
21:30 Team Secret - TNC Pro Team 1:1
21:30 LGD-GAMING - iG.Vitality 0:2
21:30 Evil Geniuses - Team Empire 2:0
21:30 Team Liquid - Infamous 2:0

4 серпня

0:00 Virtus.pro - Cloud9 1:1
0:00 LGD.Forever Young - Invictus Gaming 2:0
0:00 Newbee - Execration 2:0
0:00 OG - HellRaisers 2:0
2:30 Team Liquid - LGD-GAMING 1:1
2:30 Team Secret - iG.Vitality 1:1
2:30 TNC Pro Team - Team Empire 1:1
2:30 Fnatic - Infamous 1:1
5:00 OG - Virtus.pro 0:2
5:00 LGD.Forever Young - Cloud9 2:0
5:00 Invictus Gaming - Execration 1:1
5:00 Digital Chaos - HellRaisers 2:0

19:00 Evil Geniuses - Team Secret 1:1
19:00 TNC Pro Team - iG.Vitality 1:1
19:00 Fnatic - Team Empire 0:2
19:00 LGD-GAMING - Infamous 2:0
21:30 Newbee - LGD.Forever Young 0:2
21:30 Invictus Gaming - Cloud9 2:0
21:30 Digital Chaos - Execration 2:0
21:30 Virtus.pro - HellRaisers 2:0

5 серпня

0:00 Team Secret - Fnatic 2:0
0:00 Team Liquid - TNC Pro Team 1:1
0:00 iG.Vitality - Team Empire 1:1
0:00 Evil Geniuses - Infamous 2:0
2:30 OG - Invictus Gaming 1:1
2:30 LGD.Forever Young - Digital Chaos 1:1
2:30 Cloud9 - Execration 1:1
2:30 Newbee - HellRaisers 2:0
5:00 Evil Geniuses - LGD-GAMING 1:1
5:00 Team Liquid - Team Empire 2:0
5:00 iG.Vitality - Fnatic 1:1
5:00 TNC Pro Team - Infamous 2:0

19:00 Newbee - Virtus.pro 1:1
19:00 OG - Execration 1:1
19:00 Cloud9 - Digital Chaos 2:0
19:00 Invictus Gaming - HellRaisers 2:0
21:30 Team Liquid - Team Secret 2:0
21:30 Evil Geniuses - Fnatic 2:0
21:30 LGD-GAMING - TNC Pro Team 2:0
21:30 iG.Vitality - Infamous 0:2

6 серпня

0:00 OG - LGD.Forever Young 1:1
0:00 Newbee - Digital Chaos 2:0
0:00 Virtus.pro - Invictus Gaming 1:1
0:00 Cloud9 - HellRaisers 2:0

За регламентом змагань всі матчі на груповому етапі гралися в форматі Bo2. В наступну стадію (мейн-івент) пройшли 16 колективів. Найкращі чотири команди з кожної групи потрапили в верхню сітку, ще по 4 колективи - в нижню, а найгірша команда з кожної групи покинула турнір. Основна частина змагань пройде з 7-го по 12 серпня в KeyArena. Плей-офф пройде в системі Double Elimination матчами Bo3 (pа винятком матчів першого раунду нижньої сітки, які будуть в Bo1). Фінальний поєдинок турніру - Bo5.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, де подивитися онлайн-трансляцію The International 2017.

Фото: flickr.com

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
The International, TI7, кіберспорт, Dota 2, розклад, результати