Інші

The International 2017: Розклад відкритих кваліфікацій

0

Перший етап відбору на головний турнір року пройде з 22 по 23 червня

Компанія-розробник гри Dota 2, Valve, опублікувала офіційний розклад відкритих кваліфікацій на наймасштабніший кіберспортивний турнір року - The International 2017.

Відбіркові матчі пройдуть в два етапи: перший відбудеться з 22 по 23 червня, другий запланований на 24 і 25 червня. Відкрита кваліфікація пройде в шести регіонах (Північна і Південна Америка, СНД, Європа, Південно-Східна Азія і Китай), а її проведенням займуться платформи FACEIT і Perfect World.

За традицією, на ці змагання може зареєструватися абсолютно будь-який любитель Dota 2. Для участі потрібно зареєструвати команду з п'яти осіб і чекати жеребкування. У кожному з турнірів буде доступно 1024 слоти для реєстрації. Всі команди будуть розподілені в сітку single-elimination, де перша ж поразка означатиме виліт. Всі матчі, крім півфіналу і фіналу, будуть зіграні по системі bo1 (до однієї перемоги), півфінал і фінал - bo3.

Переможці кожної з 12 кваліфікацій (а також фіналісти в регіоні Південна Америка) пройдуть у другий етап відбіркових на The International - регіональних турнірах з запрошеними професійними командами, які пройдуть з 26 по 29 червня.

Крім того, путівки до другого етапу відбору також отримають чемпіони Бойового кубка восьмого рівня - внутрішнього турніру в Dota 2. Кубок Чемпіонів пройде в Європі, Америці, Азії та Китаї 21 червня.

Нагадаємо, що турнір The International 2017 відбудеться в Сіетлі з 7-го по 12 серпня. Найближчим часом Valve повинні видати прямі запрошення на турнір кількох командам. Всього за титул чемпіона світу на головному турнірі в США будуть боротися 16 команд.

Відзначимо, що на поточний момент призовий фонд The ​​International 2017 становить 14,9 мільйона доларів.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що загальна сума призових в Dota 2 перевищила 100 мільйонів доларів.

Фото: ESPN

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
The International, Dota 2, кіберспорт, відкриті кваліфікації