Інші

The International 2017: Стали відомі команди, які отримали прямі інвайти

0

Valve визначила список колективів, які заслуговують прямих запрошень на головний турнір року в кіберспорті

Організація Valve визначилася з командами, які в цьому році потраплять напряму на чемпіонат світу з Dota 2 - The International 2017.

Інвайти на турнір отримали шість команд: OG, Evil Geniuses, Team Liquid, Virtus.pro, Invictus Gaming і NewBee. Решта путівок для регіональних кваліфікацій Valve поділила таким чином: дві команди з європейської кваліфікації, одна команда з кваліфікації в СНД, три команди з китайської кваліфікації, три команди з кваліфікації в Південно-Східній Азії, дві команди з кваліфікації в Північній Америці, а також одна команда з кваліфікації в Південній Америці.

Крім того, організатори також змінили формат проведення турніру. На турнірі зіграють 18 команд, які будуть розділені на дві групи по 9 команд. Після першого етапу з кожної групи вилетить одна найслабша команда, а решта 16 колективів розіграють титул чемпіона за системою Double Elimination на сцені Key Arena в Сіетлі. Перші чотири команди групи потраплять в верхню сітку, інші чотири - в нижню.

Нагадаємо, що The International 2017 пройде з 7 по 12 серпня в Сіетлі. Призовий фонд турніру зростає з кожним днем ​​і вже становить майже 16 мільйонів доларів.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт публікував розклад відкритих кваліфікацій The International 2017.

Фото: flickr.com

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
The International, Dota 2, кіберспорт