Інші

Відомий кіберспортсмен попався на брудних збоченнях з неповнолітньою

0

Джонатан Санчес надсилав 14-річній дівчині інтимні фото

Учасник кіберспортивної команди Boston Uprising Джонатан "DreamKazper" Санчес відсторонений від участі у змаганнях Ліги Overwatch через звинувачення з боку неповнолітньої дівчини в домаганнях.

Про це повідомили у Twitter Boston Uprising. 14-річна дівчина на ім'я Лілі розповіла у відкритому листі про домагання з боку DreamKazper.

"З самого початку спілкування я сказала DreamKazper, що мені всього 14. це його не відштовхнуло, і він продовжив проявляти до мене інтерес. Я не була проти. Увага, виявлена до мене, засліпила мене. Усе розвивалося дуже стрімко. Я дала йому свій номер телефону і нік в Snapchat. У Snapchat повідомлення швидко зникають, тому ми розмовляли з ним на інтимні теми, і в підсумку я відправила йому дві відверті фотографії", - розповіла Лілі.

Жертва стверджує, що кіберспорстмен теж надсилав їй свої інтимні фото. За словами дівчини, що Санчес грав її почуттями, а самі відносини були "нездоровими" через стрімкість розвитку. Лілі вважає, що Санчес скористався нею за допомогою свого статусу. Вона застерегла інших шанувальниць від схожих ситуацій.

У команді Boston Uprising розпочали розслідування та відсторонили DreamKazper'а до його закінчення. Хлопець поки не коментував цю історію.

Boston Uprising - професійна кіберспортивна команда з Бостона, штат Массачусетс. Вона є однією з 20, які заснували Лігу Overwatch (The Overwatch League). Цей турнір повністю контролює розробник відеоігор Blizzard Entertainment (творці Overwatch).

Overwatch - науково-фантастична відеогра жанру командного шутера від першої особи. У цій грі команди змагаються в різних режимах, керуючи героями з можливістю змінювати їх прямо в бою. Шутер доступний на Microsoft Windows, PlayStation 4 і Xbox One.

Дивіться: Джонатан "DreamKazper" Санчес розповідає про своє життя

Як повідомляв портал Знай.Спорт, гравець клубу НБА Бруклін Нетс Джеремі Лін раніше вважав Dota "тупою грою", а тепер створив свою кіберкоманду.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Джонатан Санчес, DreamKazper, Boston Uprising, Overwatch