Баскетбол

Хімік програв туркам в Кубку Європи ФІБА

0

На цей раз українська команда нав'язала боротьбу суперникові

Єдиний представник України в баскетбольних єврокубках, южненський Хімік, програв поєдинок 5-го туру групового раунду Кубка Європи ФІБА.

Хімік знову зустрічався з турецькою командою Бююкчекмедже, з якої южненці вже грали на старті змагань, коли крупно програли вдома з рахунком 60:80.

На цей раз підопічні Віталія Степановського нав'язали боротьбу супернику, пішовши в пристойний відрив за підсумками першої чверті. І хоча вже в другій господарі повністю скоротили своє відставання, в наступних двох 12-хвилинах Хімік чіплявся за цей матч як міг.

У підсумку, вирішальні хвилини господарі провели трохи краще, що допомогло їм вдруге завдати поразки українській команді. Таким чином, Хімік зазнав в п'яти матчах групової стадії програв п'ять разів.

Бююкчекмедже - Хімік 80:76 (12:22, 28:18, 19:22, 21:14)

Хімік: Колтер (19), Рябчук (3 + 7 підбирань), Мальчевський (6), Антипов (6), Лав (2 + 5 підбирань) - старт; Петров (16 + 9 підбирань + 4 передачі), Сидоров (10), Еріанс (9), Марченко (3), Павлов (2).

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що головна зірка нового сезону НБА уклав багатомільйонний контракт з Nike.