Арбітру розбили голову під час матчу Ліги Європи: відео

0

Арбітр отримав серйозну травму і матч перервали на 40 хвилин

Матч Ліги Європи в Граці (Австрія) між місцевим клубом "Штурм" і кіпрським АЕКом був перерваний через інцидент з уболівальником, який кинув пивний келих в арбітра.

Суддя Фредрік Клювер отримав серйозну травму голови, і матч перервали на 40 хвилин. Клювер доставлений в лікарню, а вболівальника, який кинув келих, затримала поліція.

Після наради представників УЄФА було прийнято рішення відновити матч.

Матч завершився перемогою АЕК з рахунком 2:0.

Зоря і Брага зіграли внічию в кваліфікації Ліги Європи

9 серпня луганська "Зоря" зустрілася з португальською "Брагою" в першому поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Матч завершився внічию 1:1.

Команди почали поєдинок досить спокійно, але "Брага" домінувала як в першому таймі, так і в другій половині зустрічі. На 57-й хвилині Орта пробив в поперечину, а трохи пізніше відкрив рахунок в матчі. "Зоря" відразу ж намагалася відігратися, і на 73-й хвилині Караваєв зрівняв рахунок.

Зоря - Брага 1:1

Голи: Караваєв, 72 - Орта, 69

Зоря: Феліпе - Тимчик, Сваток, Вернидуб, Михайличенко - Сілас (Гордієнко, 65), Харатін - Караваєв, Ледньов (Кочергін, 72), Хомченовський - Рафаель (Кабан, 72)

Брага: Матеус - Гойа, Віана, Р. Сілва, Секейра - Есгайо, Новайш (Рікарду, 90), Клодемір - Франсергіо, Едуарду (Соуза, 78), Орта (Мартінш, 90)

Попередження: Ледньов, Харатін - Едуарду, Новайш

Матч-відповідь відбудеться в Португалії 16 серпня.

Як повідомляв портал Знай.Спортвизначився суперник Динамо в плей-офф Ліги Чемпіонів.