БАТЕ: Що треба знати про суперника Олександрії в Лізі Європи

0

Пропонуємо до вашої уваги детальнішу інформацію про БАТЕ

У четвер, 17 серпня, Олександрія на виїзді проведе перший матч раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи проти БАТЕ. Знай.Спорт пропонує до вашої уваги інформацію про білоруський клуб.

Одразу відзначимо, що чемпіонат Білорусі проводиться по системі весна-осінь. Так, минулорічний розіграш стартував 2 квітня і завершився 27 листопада. БАТЕ став чемпіоном країни, випередивши найближчого переслідувача на 11 очок.

За підсумками національної першості клуб з Борисова завоював право стартувати в кваліфікації Ліги чемпіонів з другого кола, де білоруси потрапили вірменський Алашкерт. У першому матчі суперників у Білорусі була зафксована нічия 1:1, а в повторному БАТЕ переміг на виїзді 3:1. У Вірменії за білорусів забивали Михайло Гордійчук, який оформив дубль на 23-й і 35-й хвилинах, і Максим Володько (78).

У третьому раунді кваліфікації БАТЕ зустрічався з празькою Славією, за яку виступає відомий український півзахисник Руслан Ротань. У першому матчі чехи мінімально перемогли в рідних стінах 1:0, а в повторний завершився з рахунком 2:1 на користь БАТЕ, але завдяки голу на виїзді Славія продовжила боротьбу в Лізі чемпіонів, а білоруси перекочували в плей-оф Ліги Європи.

З чехами голи в складі БАТЕ провели Микола Сігневіч (на 5-й хвилині після пасу Гордійчука) та Ігор Стасевіч (46).

Пам'ятними для українського вболівальника були матчі БАТЕ з київським Динамо, коли в рамках групового етапу Ліги Європи українці спершу зіграли з білорусами внічию 2:2. Після цього матчу Олег Гусєв зробив резонансну заяву.

А на виїзді в шалену негоду, це було 2 грудня 2010 року, Динамо розгромило суперника 4:1.

Зауважимо, що БАТЕ був заснований відносно недавно, в 1996 році. Клуб представляє місто Борисов, яке знаходиться в 40 км від столиці Білорусі Мінська. Виступає команда на затишній, сучасній Борисов-Арені, яка вміщує 13 126 глядачів.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв про суперника Динамо в плей-оф Ліги Європи.